Kategoriler

ViewSonic’ten Oyun Tutkunlarına Özel Monitörler

Dünyanın önde gelen görüntü teknolojileri üreticilerinden ViewSonic, yüksek performanslı VX2452mh ve VX2252mh model monitörlerini duyurdu.

Geliştirdiği başarılı görüntüleme teknolojileri ile hem global alanda hem de Türkiye’de sıkça tercih edilen markalarından biri haline gelen ViewSonic, VX2452mh ve VX2250mh model monitörleri ile oyun tutkunlarının bir numaralı tercihi haline gelmeyi hedefliyor.

ViewSonic VX2452mh, 24″ Full HD LED ekrana sahip ve 2MS tepki süresi ile oyuncular için en hızlı sahnelerde bile akıcı ve yumuşak görüntü geçişlerini sağlıyor. 50.000.000:1 MEGA Dinamik Kontrast Oranı ve ClearMotiv teknolojisi ile filmler, oyunlar ve diğer uygulamalar için en iyi görüntü performansını sunuyor. HDMI, DVI ve VGA girişleri ile geniş bağlantı seçeneklerinin yanı sıra sahip olduğu dahili hoparlörleri ile oyunlar ve filmler için ideal ses deneyimini de beraberinde getiriyor. VESA duvara monte tasarımı sayesinde tüm oyun ve video eğlencesi gereksinimleri için duvara monte bir ekran görevi de görebiliyor.

ViewSonic, daha ufak ebatlarda monitör tercih edecekler içinse fiyat olarak da daha uygun olan VX2252mh modelini sunuyor. VX2452mh ile aynı özelliklere sahip olan VX2252mh, bir oyuncunun monitörde aradığı her şeyin fazlasına sahip.

ViewSonic’in oyuncular ve yüksek performans arayanlar için geliştirdiği X Serisi monitör modelleriyle ilgili detaylı bilgileri http://www.viewsoniceurope.com/tr/products/desktop-monitors/x-series/ adresinde bulabilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikler

2MS Tepki Süresi ile Akıcı ve Net Görüntü Kalitesi
24″ Full HD 1920 x 1080 Çözünürlük
1000:1 Statik Kontrast Oranı
50.000.000:1 Dinamik Kontrast Oranı
300 Nits Parlaklık ile Daha Net Görüş
170° Yatay ve 160° Dikey Açıdan Daha Geniş Görüş Açısı
SRS Premium Sound Dahili Hoparlörler ile Etkileyici Ses Deneyimi
HDMI, DVI ve VGA Girişleri ile Geniş Bağlantı Seçenekler
VESA Duvara Monte Uyumluluğu
Eco-Mod ile %40 oranında Enerji Tasarrufu

Görüntülenmeler:
6
İlgili Kategoriler
Masaüstü · Monitör
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com