Kategoriler

WiFi 6 Teknolojili TP-Link VX230v Modem Satışta

TP Link VX230V

WiFi 6 teknolojili modem arayanlar için uygun fiyatlı TP-Link VX230v modem satışa sunuldu.

Modemini yenilemek ve WiFi 6 teknolojisine geçmek isteyenler için TP-Link, yeni bir ürünü satışa sundu. VX230v model modem, WiFi 6 teknolojili, çift kanallı bir ADSL/VDSL modem/router. Türkiye’de satışa sunulan ürün ile yüksek kablosuz hızlara ulaşılabiliyor ve WiFi sinyalleri daha geniş alana yayılarak daha çok cihaza destek veriyor.

TP-Link VX230v modem/router, kablosuz bağlantıda toplamda 1800 Mbps hızlara ulaşabiliyor. Standart bir evin ihtiyacını fazlasıyla karşılayan ve WiFi 6 teknolojisinin sağladığı tüm avantajları kullanıcılara sunan modem, yüksek hız gerektiren online oyun, 4K film izleme gibi uygulamalar için ideal bir çözüm. Çift kanal desteği olan modem, yüksek hız gerektiren uygulamaları 5 GHz bandında ve gigabit hızlarda (1201 Mbps) yaparken, e-posta, web’te gezinti gibi uygulamaları ise 2.4 GHz bandına (574 Mbps) yönlendirerek ağdaki sıkışıklığı engelliyor.

WiFi 6 teknolojisi, sadece yüksek kablosuz hız sunmuyor. Aynı zamanda OFDMA, MU-MIMO, BSS-Color gibi birlikte gelen teknolojiler sayesinde çok daha geniş bir kapsama alanı olan, pürüzsüz, parazitsiz, yüksek verimlilikte bir WiFi ağı oluşturuyor ve bu ağa çok daha fazla cihaz bağlanabiliyor. VX230v modem ile performansı yüksek, verimli bir ev ağı kuruluyor.

Çoklu Bağlantı Desteği, Gigabit Hızlar

TP-Link’in WiFi 6 teknolojili modemi, kablolu bağlantıda da Gigabit hız sunuyor. Modem üzerinde 4 adet (1’i WAN) Gigabit Ethernet girişi bulunuyor. Bu girişlere oyun konsolu, akıllı TV gibi cihazlar kablo ile yüksek hızda bağlanabiliyor. Netflix, Disney, Exxen gibi platformlara Gigabit hızda bağlanılarak çok daha yüksek kalitede TV keyfi yapılıyor.

Hem ADSL hem VDSL (VDSL2 desteği var) hem de fiber bağlantılarla uyumlu olan TP-Link VX230v, yeni modem almak isteyenlerin son teknolojiye geçmesi için uygun bir çözüm sunuyor. EasyMesh desteği olan ürün, böylece Mesh WiFi ağı kurmaya da olanak sağlıyor.

En gelişmiş güvenlik standardı olan WPA3 desteği ile güçlü olmasının yanında güvenli bir ev ağı oluşturan TP-Link VX230v WiFi 6 modemi 1,839 TL (KDV dahil) fiyatla satışa sunuluyor.

TP-Link, En Yeni Ürünlerini CES 2023’te Tanıttı

Görüntülenmeler:
20
İlgili Kategoriler
Diğer · Masaüstü · Modem
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com