Kategoriler

Zyxel VMG3625-T20A İncelemesi | 5GHz Ne İşe Yarıyor?

Zyxel

Tayvan merkezli Zyxel firması ülkemizde ki en bilinen modem ve router markalarından birisi. Gerek operatörlerin gerekse de insanların ilk tercihleri arasında kendine yer bulan Zyxel bu sektörde 30 yıllık bir tecrübeye sahip.

İşte bu açıdan baktığımızda inceleme ürünümüz olan VMG3625 – T20A isimli VDSL2 modemi kalite standartları bakımından piyasada ki en rekabetçi modellerden biri… Çift band desteğiyle birlikte gelen VMG3625 hem 2.4 GHz hem de 5GHz frekans üzerinden kablosuz yayın yapabiliyor.

Böylece 2.4 GHz üzerinden 300 Mbps’e kadar bağlantı mümkünken, 5GHz bandında ise 866 Mbps hızlarına kadar çıkabiliyor. Peki bu değerler ne ifade ediyor? Çift band ne demek? Ve çift band bir modem’e sahip olmak ne gibi avantajlar sunuyor?

Bizi takip etmeyi unutmayın.

Valorant Kapalı Beta | Bizim de söyleyeceklerimiz var!

Türkiye’de internet hiç bir zaman kişilerin arzu ettiği kalitede ve ödenen ücretlerin hakkını verir seviyede olamıyor. Altyapı konusunda hep bir yetersizlik durumu var. Tabii kullanıcı olarak bizler altyapı konusunda yapabileceğimiz hiçbir şey olmadığı için her geçen yılda bir gelişme olmasını beklemekten başka yapacak birşey yok. 

Ancak bir konuda kendi başımıza çaba göstererek, en azından ev içinde ki internetimizi iyileştirebilir ve var olan kaynağımızı maksimum verimle kullanabiliriz. Nasıl mı? 

Tabii ki operatörlerin sağlamış olduğu işlevsiz ve basit modemleri daha fonksiyonlu ve daha kaliteli bir modelle değiştirerek. İşte bu videoda inceleyeceğimiz Zyxel VMG3625 – T20A modeli tam da bu tip bir değişikliğe ihtiyaç duyan kullanıcılar için üretilmiş, VDSL2 destekli bir modem…

Görüntülenmeler:
10
İlgili Kategoriler
Diğer · Donanım · Donanım İnceleme · Masaüstü · Modem · Video
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com