Kategoriler

Asus Zenfone 6 İncelemesi (Video)

Geçtiğimiz ayın son günü Asus Zenfone 5‘i incelemiş, pek bir beğenmiştik. Şimdi sıra geldi Asus Zenfone 6’ya. Kardeşi gibi bir bütçe telefonu olan Zenfone 6, aslında telefondan ziyade bir phablet. Zira cihaz, 6″lik bir ekrana sahip.

Daha önce de belirtmiştik bu isimlendirmeler ve ekran boyutları arasındaki ilişkiyi. Biliyorsunuz Zenfone ailesi 3 modelden oluşuyor şimdilik; Zenfone 4, Zenfone 5 ve Zenfone 6. İlki 4″, ikincisi 5″, üçüncüsü ve şu anda incelemesini okumak üzere olduğunuz Zenfone 6 ise 6″lik cihazlar.

Zenfone 5’ten çok daha kolay bir inceleme olacak bu neyse ki. Zira Zenfone 5’i uzunca bir süre kullanma şansına erişmiştik; o nedenle Zenfone 6’nın gelişiyle bir tanıdığı görmüş gibi olduk. Onu da uzunca bir süre kullandık, hakkında söyleyecek pek çok söz biriktirdik elbette. Sonuçta aynı aileden olsa da, benzer tonla yönü olsa da bu ikisi farklı telefonlar malumunuz.

Her neyse, girişi biraz fazla uzattım sanırım. Cihazın tasarımından girelim isterseniz konuya ufaktan. Dediğim gibi, daha söyleyecek tonla söz var zira. (:

asus-zenphone-6-6

1 2 3 4 5 6 7

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com