Kategoriler

EZCOOL Smart Touch 911 incelemesi

EZCOOL Smart Touch 911’in incelemesine başlamadan önce şunu peşinen söyleyelim: Bu incelemedeki değerlendirmeyi kendi klasmanındaki tabletlet arasında yapıyoruz. O yüzden lütfen incelemeyi okurken bir özellik konusunda olumlu veya olumsuz bir yorum görürseniz tabletin hangi fiyat aralığında olduğunu her zaman aklınızın bir köşesinde tutunuz.

EZCOOL 911, yaklaşık 3 haftadır elimizin altında ve bu sırada ana tablet değil ama yan tablet olarak işimizi gördü. Yani bu tabletten sık sık maillerimizi kontrol ettik. İkinci bir web sayfası açtık ve tabii ki test amaçlı olarak oyun oynadık. Açıkçası 800 x 480 çözünülürlükteki bir tabletin görsellik olarak çok keyif verdiğini söylemek mümkün değil. 9.0 inç’te en azından 1024 x 768 (yada 600) görmek isterdik. Bu fiyat aralığında bir tableti o aralıkta tutmak için kalitesinden feragat edilecek en pahalı parça ekran olduğundan diyecek bir şey bulamıyoruz ama gene de gözümüz 1024 x 768 istiyor. Sonuçta bu çözünülürlükteli kapasitif ekrana bakıp yorulacak olan gözler bizim gözlerimiz.

1.2 GHz Cortex A9 işlemci, 1 GB RAM ve 8GB dahili bellek iyi bir bileşim. 8GB dahili bellek yetmezse bunu Micro SD kart ile 32 GB’a kadar destekleyebilirsiniz. Haliyle ürünü oyunla biraz yorduk. Yormak için de hızlı oyunlar seçtik. Hafif kasarak Dead Trigger oynayabiliyorsunuz. Aynı şey Fruit Ninja için de geçerli. Daha basit oyunlar içinse tabii ki yeterki bir güç elde edebiliyorsunuz. Gene de oyun oynarken ekranın tepkime süresinden dolayı sorun yaşayabiliyorsunuz. Yani siz hızlı hareket etmek istiyorsunuz ama tepkime süresinden dolayı pek edemeyebiliyorsunuz. Ama tabii ki Candy Crush gibi oyunları oynarken bir sorun yaşamazsınız.

1 2

Görüntülenmeler:
19
İlgili etiketler:
· · · ·
İlgili Kategoriler
Donanım İnceleme · Mobil · Tablet
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com