Kategoriler

FLY SPARK IQ4404 İncelemesi

Geçtiğimiz gün incelemesini yayına aldığımız FLY EVO Chic 1 IQ4405 Quad’ın ardından, bu sefer de giriş seviyesi küçük kardeş FLY SPARK IQ4404 kapımızı çaldı.

Giriş seviyesi olmasından ötürü beklentilerimizi daha da düşürdüğümüzden, kendisinden de abisi kadar hoşnut kaldık diyebilirim. Elbette birazdan detaylandıracağız; ancak özellikle fiyatını göz önüne aldığımızda, cihazın sahip olduğu noksanlıklara fazla söz söylemek de gelmiyor içimizden.

Neyse, lafı daha da uzatmadan incelememize geçelim şimdi.

fragtist-fly-spark-iq4404-3

KUTUDAN NELER ÇIKIYOR?
Kutudan çıkanlar, ürünün segmentiyle paralel nicelik ve kalitede. Ürün giriş seviyesi; kutudaki şarj aleti ve kulaklık da öyle. Evet, oldukça düşük kalitede bu iki ürün de. Ancak bu dibine kadar bir “bütçe” telefonu olduğundan hiçbir şey demiyor ve devam ediyorum.

Kutudan çıkan diğer şeyler de kimsenin bakmadığına (ama bir yandan da bakması gerektiğine) inandığımız çeşitli dokümanlar ve telefonun kendisi.

Kısacası kutudan beklediğimizden farklı hiçbir şey çıkmıyor; ne nitelik, ne de nicelik olarak. O nedenle kutuyu ve FLY SPARK IQ4404 hariç içerisindekileri bir kenara bırakıyor ve asıl konuya geliyorum.

1 2 3 4 5

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com