Geleceğin Programcıları İçin Hopscotch Geleceğin Programcıları İçin Hopscotch
Hopscotch bir iOS uygulaması. Ama bu uygulama gelecekte programcı ya da yazılımcı olmak isteyen çocuklar için hazırlanmış. Sürükle bırak ara yüzü ile çocukların kendilerine... Geleceğin Programcıları İçin Hopscotch

Hopscotch bir iOS uygulaması. Ama bu uygulama gelecekte programcı ya da yazılımcı olmak isteyen çocuklar için hazırlanmış.

Sürükle bırak ara yüzü ile çocukların kendilerine özgü projeler yapmasına olanak veren uygulama hata yapma riskini ortadan kaldırarak çocukların yaratıcılıklarının gelişmesine ve milyar dolarlık sektöre ilk adımlarını korkusuzca atmalarına imkân tanıyor.

Geleceğin Programcıları İçin Hopscotch

Hopscotch programcısı Hason Brennan uygulamasını, “başka oyuncaklar yarattığınız bir oyuncak” olarak tanımlıyor. Eğitmenlerden, ailelerden ve en önemlisi kullanan çocuklardan tam not alan uygulama, bilgisayarın hayatımızın değişmez bir parçası olduğu bu çağın devamına hazırladığımız çocuklar için kendi hayal güçleri ve teknoloji ile yeni bir şeyler yaratarak başarma duygusunu aşılıyor.

Hopscotch ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Geleceğin Programcıları İçin HopscotchCem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.