Kategoriler

HONOR’dan Yeni Yıl için Hediye Önerisi: HONOR Pad 8

Honor Pad 8

Tasarımı, 12 inç 2K HONOR FullView ekranı ile birlikte gelen HONOR Pad 8, sahip olduğu 8 hoparlörü ile yeni yıl dönemine uygun bir hediye seçeneği olabilir.

Küresel teknoloji markası HONOR’un Türkiye pazarında satışa sunduğu Pad 8, sınıfının en iyisi tasarımı, ekran özellikleri ve sahip olduğu sekiz dahili hoparlörü ile kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra, fiyatıyla da yeni yılda tablet almak isteyenler için ön plana çıkıyor.

Ayrıca rakipsiz bir ses deneyimine sahip olan Pad 8’in her iki tarafında simetrik olarak yerleştirilmiş sekiz adet hoparlörü bulunuyor. Bu sayede film izlerken, oyun oynarken ya da kalabalık bir ortamda müzik dinlerken bas ve tizleri en iyi şekilde duyabiliyorsunuz. DTS:X Ultra ve HONOR Histen teknolojilerini destekleyen HONOR Pad 8, dinamik 360° sesler sayesinde bulunduğu ortamı tamamen kapsıyor ve daha keyifli bir müzik deneyimi elde etmenizi sağlıyor. Bu sayede Pad 8’i taşıdığınız her odayı, müziğinizle doldurabiliyorsunuz.

Vokal Geliştirme teknolojisi, HONOR‘un Akıllı Ses Tanıma özelliği ve Yüksek Çözünürlüklü Ses sertifikası ile donatılmış olan Pad 8, son teknoloji yazılımları ile sesli aramalar ve çevrimiçi toplantılar için mükemmel bir deneyim sağlıyor.

Büyük Pil Kapasitesi

HONOR Pad 8, tüm gün rahat kullanım için ekstra büyük 7250 mAh pile sahip. Bu sayede mobilite yönünü güçlendiren cihaz, yılbaşı partileri gibi anlarda size ve sevdiklerinize kesintisiz bir müzik deneyimi sağlıyor.

Şafak vakti gökyüzünde oluşan tonlamalardan ilham alan Pad 8, “Şafak Mavisi” rengi ile 15 Aralık tarihi itibariyle Vatan, Teknosa, Hepsiburada ve Trendyol satış kanallarında tüketiciyle buluştu. 6.499 TL’ye satışa çıkan Pad 8’in fiyatı, lansmana özel 500 TL indirim fırsatıyla, 5.999 TL’ye indi. Ayrıca Pad 8 satın alan herkes (her seri numarası için bir adet olmak üzere) 1 adet ücretsiz koruma filmi almaya hak kazanıyor. Ücretsiz olarak verilen bu koruma filmleri, HONOR‘un resmi servis merkezlerinde taktırılabilecek.

Sınıfının En İyi Özelliklerine Sahip HONOR Pad 8 Satışa Çıktı

Görüntülenmeler:
31
İlgili etiketler:
· · ·
İlgili Kategoriler
Mobil · Tablet
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com