Kategoriler

HUAWEI Watch Ultimate, FreeBuds 5 Ailesi Hediyeleriyle Satışta

HUAWEI WATCH Ultimate FreeBuds 5

HUAWEI WATCH Ultimate Serisi, bir başyapıt oluşturmak için kullanılan bir dizi özellik, üst düzey tasarım ve malzemelerle pazardaki akıllı saatler için yeni bir çıta belirliyor. Birinci sınıf Zirkonyum bazlı sıvı metal kasa, Nano-Tech seramik çerçeve ve safir saat kadranı gibi dayanıklı malzemelerle tasarlanan saat ister karada ister dağın tepesinde veya denizin dibinde olsun, kullanıcıları her türlü açık hava macerasına veya önemli sosyal etkinliklere hazırlamak için lüks estetik ve akıllı özellikler sunuyor.

Üst düzey lüks saatlerde ve hassas cihazlarda bulunan yenilikçi yeni bir malzeme olan zirkonyum bazlı sıvı metal, HUAWEI WATCH Ultimate ile ilk kez akıllı saatlere giriyor. Eşsiz özellikleri, kayalık arazilerde, sıcak çöllerde, lüks akşam yemeklerinde ve günlük kullanımda yanınızda taşıyabileceğiniz kadar dayanıklı olduğu için ekstrem aktiviteler için uygun hale getiriyor. WATCH Ultimate, genellikle sadece geleneksel üst düzey saatlerde bulunan benzersiz üç düğmeli kurulumla ilk kez donatıldı. Saatin işlevselliğinin kapsayıcılığını, işçiliğin karmaşıklığını ve gelişmiş etkileşimli deneyimi temsil ediyor.

Huawei Watch Ultimate Keşif Siyahı modeli 15.999 TL yanında 1.699 TL değerinde FreeBuds 5i ve 1.899 TL değerinde 12 ay uzatılmış garanti hediye ediliyor. Yüzde 90 indirimli ekstra saat kadranları ve 300 TL indirimli FreeBuds 5 de diğer fırsatlar arasında. Huawei Watch Ultimate Okyanus Mavisi modeli de 18.999 TL fiyatının yanında aynı hediye ve fırsatlarla Huawei Online Mağaza üzerinden tüketicilere sunuluyor.

Açık Tasarımlı FreeBuds 5

HUAWEI FreeBuds 5, konforu ve estetik çekiciliği en üst düzeye çıkaran aerodinamik bir tasarıma sahip. Kulaklıkların fütüristik damlacık şeklindeki tasarımı, on binlerce ergonomik simülasyonun ve yüzlerce optimizasyonun sonucu olarak çift C kıvrımlarının kulakların dış hatlarına uymasını sağlıyor. Damlacık şeklindeki tasarım, kulaklıklar ile kulaklar arasında daha geniş bir temas alanı sağlayarak gerginliği azaltıp nefes alabilen bir kullanım deneyimi sunuyor. Yay şeklindeki gövde, bir kulaklığa dokunulduğunda basıncın eşit olarak dağıtılmasını sağlayarak etkileşimlerin çevik ve zahmetsiz olmasını sağlıyor. FreeBuds 5, yenilikçi ayrı hoparlör, pil modülü ve kontrol devre kartı mimarisi sayesinde güçlü akustik performansa da sahip. Her bileşen birbirinden bağımsız çalıştığından, şarj hızı ve ses performansı çok daha iyi sonuçlar veriyor. FreeBuds 5’in iki rengi mevcut: Seramik Beyazı ve Buz Grisi. Kulaklıkların şarj kutusu, çarpıcı mat parlaklığı ve dikkat çekici bir kolaylıkla açılıp kapanan dokulu yüzeyi ile etkileyici bir tasarım sunuyor.

Kapalı Tasarımlı FreeBuds 5i

HUAWEI FreeBuds 5i, FreeBuds serisinden mükemmel ses kalitesini ve aktif gürültü engellemeyi (ANC) devralırken aynı zamanda şık bir tasarım, çoklu ANC ve EQ modlarının yanı sıra farklı cihazlar ve işletim sistemleri arasında sorunsuz geçiş için Çift Cihaz Bağlantısı içeriyor. HUAWEI FreeBuds 5i‘nin şarj kutusu, Ada Mavisi, Nebula Siyahı ve Seramik Beyazı renk gruplarıyla gelen mürekkep püskürtmeli kaplama teknikleriyle basit bir çakıl taşı tasarımı ve dokulu yüzeyi ile birlikte geliyor. Yalnızca 4,9 g ağırlığındaki HUAWEI FreeBuds 5i’nin hafif tasarımı, kullanıcılar için uzun süre rahat ve kolay kullanılmasına yarıyor. Önceki FreeBuds 4i’ye kıyasla 7 mm kısaltılan 29 mm uzunluğundaki kulaklık tasarımı, her dinleyicinin kulak şekline daha uyumlu hale getirerek daha rahat oturmasını sağlıyor.

HUAWEI WATCH Ultimate ile Her Platformda Sağlık ve Spor Takibi Mümkün

Görüntülenmeler:
121
İlgili Kategoriler
Aksesuar · Giyilebilir · Mobil
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com