Kingston MobileLite Wireless G2 İncelemesi Kingston MobileLite Wireless G2 İncelemesi
Bayram seyran demeden yeni incelemelerimize devam ediyoruz! Bu sefer de karşımızda, mutfak robotu kıvamında bir cihaz var: Kingston MobileLite Wireless G2. Kingston MobileLite Wireless G2 İncelemesi
Bayram seyran demeden yeni incelemelerimize devam ediyoruz! Bu sefer de karşımızda, mutfak robotu kıvamında bir cihaz var: Kingston MobileLite Wireless G2.

Kendisi bir kart okuyucu ve içerik paylaşıcı; aynı zamanda da bir powerbank. Kafalar karışmasın, her bir özelliğini teker teker anlatacağız… Öncelikle şunu belirtelim: G2, yeni bir ürün değil arkadaşlar. Ancak böylesi bir boşluk bulmuşken, değerlendirmeden geçmek istemediğimiz bir cihaz bu. Yaptıklarını da görüyorsunuz işte; İsviçre çakısı gibi mübarek.

O zaman ayrıntılara geçelim ve ilk olarak tasarımından başlayalım.

TASARIM
Cihaz, 2.5″lik bir harici disk boyutunda. Hatta bu tür herhangi bir üründen daha ince demek mümkün. Kaliteli bir plastik malzemeden üretilmiş olan Kingston MobileLite Wireless G2 üzerinde (daha doğrusu cihazı saran beyaz şerit üzerinde), şunlar noktaları bulunuyor:

-Tam boyutlu bir USB bağlantı noktası,
-SD kart girişi (adaptör kutudan çıkıyor),
-microUSB bağlantı noktası,
-Ethernet girişi,
-3 adet LED

Ürünün tasarımını ve neresinde ne olduğunu, tam olarak şu resmi videodan görebilirsiniz:

Tüm bunlar, MobileLite Wireless G2’nin yapabilecekleri konusunda sizlere bir iki fikir vermiştir. Şimdi, teknik özelliklerle birlikte konuyu biraz daha açalım…

fragtist-inceleme-mobilite-wirelessig2-kingstonYiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.