Kategoriler

LG G3, Tüm Dünyada Aynı Anda Tanıtıldı

LG Electronics, akıllı telefon dünyasına sunduğu en son ürünü LG G3’ün tanıtımını, düzenlediği bir basın toplantısı ile gerçekleştirdi.

LG G3, 538 ppi piksel QuadHD ile 5.5 inçlik ekrana sahip, ayrıca 3,000mAh çıkarılabilir pili en büyük yeniliklerinden biri. Gelişmiş 13 megapiksel ana OIS kamerası Laser Auto Focus ve Laser Beam gibi yeni özelliklere sahip. LG G3’ün 2.1 megapiksellik ön kamerası ile de daha net ve kolay ‘selfie’ çekim imkanı veriyor.

LG G3

Bu akıllı telefonda, benzerlerinde olmayan bazı özellikler ön plana çıkıyor. ‘Senden Öğreniyorum’ konsepti ile yazma alışkanlıklarını analiz eden akıllı klavyesi ile daha hızlı ve hatasız bir şekilde yazmaya imkan veren ve yüzde 75 oranında yazım hatalarını azaltan LG G3, aynı zamanda daha önce gelen cevapsız aramayı geri aramak veya telefonda kullanılmayan yüklü dosya ya da uygulamaların silinmesi gerektiği gibi hatırlatmaları barındıran Smart Notice (Akıllı Bildirim) özelliğine sahip.

Akıllı Güvenlik özelliği ise önemli ve gizli dosyaları korumak ve paylaşılmasını engellemek amacıyla geliştirilmiş. Knock Code sayesinde kullanıcının ekranın herhangi bir bölümünde belirlediği bir şekli çizmesi kilidin açılmasını sağlıyor. Content Lock ise, telefonu bilgisayara bağlandığınızda devreye girerek kişisel dosyaları güvenli bir şekilde gizli tutuyor. Diğer önemli özelliklerinden olan Kill Switch ise, herhangi bir hırsızlık olayında G3 sahibinin telefonunu uzaktan kullanım dışı bırakabilmesini sağlıyor.

LG G3

LG G3, kullanıcının davranış ve alışkanlıklarına göre öneri ve tavsiyeler de sunabiliyor. Öyle ki bu özellik sayesinde yağmurlu havalarda sizi şemsiye almanız konusunda bile uyarabiliyor. Telefon metalik siyah, parlak altın, ipeksi beyaz, menekşe moru ve bordo olmak üzere 5 farklı renkte piyasaya sunulacak.

https://www.youtube.com/watch?v=T_km8oZ2g98

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com