Kategoriler

LG Mini Beam PG60G Projeksiyon Cihazı İncelemesi

Henüz geçtiğimiz hafta haberine yer verdiğimiz LG Mini Beam PG60G projeksion cihazı, Fragtist Test Merkezi’ne adımını atalı 4-5 gün oluyor. Tabi her zaman olduğu gibi bu küçümen projeksion cihazının altından girdik, üstünden çıktık. Çok da sevdik miniği. Peki nelerini sevdik, neden sevdik?

Geçtiğimiz hafta Cuma akşamı kapımızı çalan projeksion cihazı, THY bantlı koca bir koli içerisinde gelince “Bu ne ki şimdi?” diyerek açtık kutuyu. O kadar çok ürün gelip gidiyor ki buradan, LG’nin bize PG60G’yi göndereceği aklımızdan çıkmış. Koliyi açınca da merakımız gitmedi; zira çok şık bir çanta vardı karşımızda. “Allah allah, çanta falan aldım da hatırlamıyor muyum acaba?” derken, çantayı açınca ortaya çıkan Beam, bize “Haaa.” şeklinde derin bir nefes aldırdı.

Cumartesi ve Pazar günü evde konuğum olan LG Mini Beam ile çok güzel vakitler geçirdik. Şimdi gelin bu projeksion cihazı neymiş, neciymiş, ne gibi teknik özellikleri varmış, hep birlikte bir göz atalım.

fragtist-lg-minibeam-pg60g-4

KUTU İÇERİĞİ VE TEKNİK ÖZELLİKLER
LG Mini Beam PG60G, esrarengiz kolisinden bize tam kutu içeriğiyle gelmediği için internetten bakıp yazacağım kutu içeriğini izninizle.

Kutudan;
LG Mini Beam PG60G projeksion cihazı,
Uzaktan kumanda,
Güç kablosu ve adaptör,
Cihazı karşıya ya da yukarıya yansıtacak şekilde yerleştirebildiğimiz bir stand,
Cihazı yalnıca karşıya yansıtacak şekilde yerleştirebildiğimiz harici pil standı,
HDMI L adaptörü, A/V kablosu,
Parasoley tipi bir aparat,
Tüm bu aksesuarları yerleştirip taşıyabileceğimiz şık ve kaliteli bir taşıma çantası çıkıyor.

fragtist-lg-pg60g-2

1 2 3 4

Görüntülenmeler:
18
İlgili Kategoriler
Donanım · Donanım İnceleme · Mobil
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com