Tabletinizi Notebook’a Çevirmenin En Pratik Yolu Bu Videoda Tabletinizi Notebook’a Çevirmenin En Pratik Yolu Bu Videoda
Logitech, bizlere ulaştırdığı ürünleriyle bugüne kadar pek çok zaman beğenimizi kazandı. Firmanın son olarak Fragtist bizlerle buluşturduğu ürünü ise, tabletinizi ufak ve gayet verimli bir... Tabletinizi Notebook’a Çevirmenin En Pratik Yolu Bu Videoda

Logitech, bizlere ulaştırdığı ürünleriyle bugüne kadar pek çok zaman beğenimizi kazandı. Firmanın son olarak Fragtist bizlerle buluşturduğu ürünü ise, tabletinizi ufak ve gayet verimli bir iş istasyonuna çeviren Ultrathin Keyboard Folio oldu.

logitech-ultrathin-keyboard-folio-1112

Hem iPad Air, hem de iPad Mini için piyasada bulunabilen Ultrathin Keyboard Folio, son derece şık ve yaptıklarıyla oldukça verimli bir ürün. Bir yandan tabletinizi dış etmenlerden gelecek tüm darbelere karşı korurken, diğer yandan da onu bir iş istasyonuna çeviriyor.

Tablete bluetooth üzerinden bağlanan klavye, kendi piline sahip. 425gr ağırlığa ve 20.1mm kalınlığıyla tabletin zerafetinden de bir şey eksiltmeyen ürünün fiyatıysa 100$.

Piyasada bulabileceğiniz en ucuz iPad Air’ın yaklaşık olarak 410$ olduğunu; Office 365’in ise en uygun seçeneğinin yıllık 100$ (aylık 10$) olduğunu belirtelim. En ucuz 610$ + KDV’yle bu işin içinden çıkabilirsiniz kısacası.

Siyah, deniz mavisi, mars turuncusu, gri renklerinde ve sert suni deri / sert örgü şeklinde seçenekler sunan Ultrathin Keyboard Folio, o konuda da oldukça zengin (sert örgü şeklinde olan, yalnızca siyah ve turuncu renklere sahip).

Videomuzda zaten her şeyden bahsettik. Buyrun efendim. (:

logitech-ultrathin-keyboard-folio-2Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.