Logitech Ultrathin Keyboard Folio for iPad Mini İncelemesi Logitech Ultrathin Keyboard Folio for iPad Mini İncelemesi
Logitech’in iPad Mini için tasarlanan kabıyla bir kullanım testi yaptık. Ninsu kabı alıp tüm gün kullandı. İşte deneyim videomuz. Testi yaparken aynı zamanda kabın... Logitech Ultrathin Keyboard Folio for iPad Mini İncelemesi

Logitech’in iPad Mini için tasarlanan kabıyla bir kullanım testi yaptık. Ninsu kabı alıp tüm gün kullandı. İşte deneyim videomuz.

Testi yaparken aynı zamanda kabın günlük kullanımda en kadar kolaylık sağladığını da sizler için Ninsu’yla beraber test ettik. Bluetooth’tan bağlanan ve ayrıca şarj edilebine bir klavyeye sahip olan kap aynı zamanda yumuşak ve suya dayanıklı kaplamasıyla tabletinizin darbelere karşı güvenliğini de sağlıyor. Tableti güvenli bir şekilde saran kabın klavyesi sayesinde günlük yaşamınızda daha performanslı bir şekilde çalışabiliyorsunuz. İşte Ninsu’nun Logitech Ultrathin Keyboard Folio for iPad Mini ile bir günü.

Youtube’a erişemeyenler için Dailymotion linkimiz aşağıda


Logitech Ultrathin Keyboard Folio for iPad Mini von FragtistBurak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.