Kategoriler

Pokemon GO Geliştiricisi Niantic’in Sıradaki Oyunu Monster Hunter Olacak

Monster Hunter Now

Pokemon Go‘yu geliştiren Niantic ile Capcom, gerçek dünya aksiyon RPG mobil oyunu Monster Hunter Now‘ı duyurdu. Bu sonbaharda iOS ve Android cihazlara çıkacak oyunla, mahalledeki bir sonraki yürüyüşünüzde Rathalos veya Great Jagras’la karşılaşabileceksiniz.

IGN‘in haberine göre; Monster Hunter Now‘ın uygulamalı sunumunda geliştirici ekip, mobile geçiş sırasında Monster Hunter‘ın en iyi kısımlarını olduğu gibi tutmak istediklerini belirtti. Ek olarak, Monster Hunter Now serinin hem yeni gelenleri hem de yeni oyuncuları tarafından erişilebilir olacak. Oyunun kapalı betası 25 Nisan‘da başlayacak. Oyuncular, buradan betaya kaydolabilir, kabul edildikleri taktirde ikonik canavarlarla savaşabilirler.

Pokemon GO‘ya çok benzeyen Monster Hunter Now, oyuncuların gerçek dünyada dolaşırken canavarlarla karşılaşmasını sağlayacak. Bununla birlikte savaş mekaniği Pokemon GO‘dan farklı olacak. Oyuncular, dokunma ve hafifçe vurma yoluyla, en sevdikleri silahları kullanarak devasa canavarları alt edebilecekler. Niantic ayrıca Monster Hunter Now‘da bir tür hikaye olacağını ve yol boyunca yeni ve tanıdık yüzlerin ortaya çıkacağını açıkladı.

Mobil oyunda, oyuncular tek başına veya dört arkadaşa kadar macera yaşayabilecek. Yakınlarında olan, aynı zamanda Monster Hunter Now oynayan diğer avcılarla takım kurma seçeneği de olacak. 75 saniyeye kadar sürecek olan savaşların, geleneksel bir Monster Hunter savaşı kadar eğlenceli ve kaotik olması hedefleniyor. Oyuncular ayrıca dikey veya yatay modlarda savaşma seçeneğine sahip olacaklar. Oyunda Palico ve Paintball da olacak. Palico, her oyuncuya maceralarında eşlik edecek ve Paintball mekaniği de kullanabilecek. Oyuncular, Paintball mekaniği ile bir canavarı etiketleyebilecek ve ardından eve döndüklerinde veya daha uygun olan bir zamanda bu savaşı bitirebilicekler.

Monster Hunter Now, Eylül 2023‘te iOS ve Android cihazlarda piyasaya sürülecek.

Harry Potter: Quidditch Champions, ‘Süpürge Sopası’ Sporlarını İnternete Taşıyacak

Görüntülenmeler:
9
İlgili Kategoriler
Haber · Mobil · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com