Kategoriler

PUBG: BATTLEGROUNDS 29.1 Güncellemesi Çıktı

PUBG BATTLEGROUNDS 29.1 Güncellemesi Çıktı

KRAFTON, PUBG: BATTLEGROUNDS 29.1 güncellemesinin sunuculara geldiğini duyurdu. 29.1 güncellemesi yok edilebilir arazileri, yeni bir yakın dövüş silahını ve çeşitli oyun içi denge iyileştirmelerini içeriyor. Aynı zamanda İtalya’nın dünyaca ünlü motosiklet markası ‘Ducati‘ ile iş birliğini de başlatıyor.

Yok edilebilir Araziler

Bu güncellemeyle birlikte, PUBG: BATTLEGROUNDS 2024 Yol Haritasında duyurulan ‘Yok edilebilir Arazi’ özelliği Rondo’ya geldi; bu özellik, oyuncuların açık alanlarda savaşlara girerken siper ve yeni saldırı rotaları oluşturmak için araziyi yok etmelerine olanak tanıyor. Araziler, yeni eklenen yakın dövüş silahı ‘Kazma’, bazı fırlatılabilir eşyalar ve araç patlamalarıyla yok edilebiliyor.

Ducati İş Bİrliği

İtalyan premium motosiklet markası ‘Ducati’ ile iş birliği şimdi sizlerle. Bu iş birliği aracılığıyla oyuncular, PUBG: BATTLEGROUNDS’ta Ducati Özel Araç kozmetikleri de dahil olmak üzere çeşitli iş birliği ürünleri kazanabilecek. Özel Araç kozmetikleri, ‘Basamak Atlama Paketi’ ve ‘Ganimet Zulası Paketleri’ aracılığıyla sunulan ‘Ducati Jetonları’ toplanarak elde edilebiliyor; Paketler 9 Nisan’dan 8 Mayıs’a kadar masaüstü sürümünde ve 18 Nisan’dan 16 Mayıs’a kadar da konsol sürümlerinde satışta olacak.

Rondo Güncellemeleri

Rondo, dereceli oyuna eklendi ve çoğu elektronik cihazı devre dışı bırakan EMP Bölgesinin frekansında azalmalar sağlanarak bölge genel olarak iyileştirildi. İmdat Kalkanı Fişeğini kullanınca gelen İmdat Kalkanı hava yardımlarının sayısı 3’ten 2’ye düşürüldü ve boyutları da biraz küçültüldü. Ayrıca Rondo’daki Oyun İçi Mücadeleleri ve bazı arazi, nesneler ve çevresel unsurlarda iyileştirmeler yapıldı.

Genel İyileştirmeler

29.1 güncellemesiyle SCAR-L, AKM, Panzerfaust ve Mk12 gibi bazı silahların da dengelerinde düzenlemelere gidildi. Güncelleme ayrıca bot hareketi ve davranışlarında iyileştirmeler, Ustalık Madalyalarının eklenmesi ve ‘Survivor Pass: Comic Chaos’u da içeriyor.

2024 Pokémon Dünya Şampiyonası’nın Tarihi ve Yeri Açıklandı

Görüntülenmeler:
515
İlgili Kategoriler
Mobil · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com