Kategoriler

Razer Gold Kataloğu, Supercell’in Clash of Clans, Clash Royale Gibi Oyunları ile Genişliyor

Razer Gold Supercell

Razer, Supercell‘in Clash of Clans, Clash Royale ve diğer oyunlarının artık gold.razer.com kataloğunda olduğunu duyurdu.

Razer Gold, oyunculara en sevdikleri Supercell oyunlarını desteklemek için kolay ve rahat bir yol sunarken özel fırsatlar ve promosyonlarla da heyecanı arttıracak. Razer Gold yalnızca oyun içi para birimi satın alımlarını desteklemekle kalmayıp, aynı zamanda aylık battle pass’ler ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli başka oyun içi öğeler sunduğundan, favori Supercell oyunlarınızı güçlendirmek artık her zamankinden daha kolay olacak. Artık oyuncular zahmetsizce her ay yeni zorlukların ve ödüllerin kilidini açabilir ve Razer Gold ile oyun içi öğelerden oluşan hazine öbeğine erişim kazanabilir.

23 Mayıs 2023’ten itibaren Razer Gold, oyun içi para birimi (taşlar -gems) için yüzde 10 bonus sunmaya başlayacak. Bunun yanında kullanıcılar oyun taşlarını (gems) veya elmaslarını Razer Gold cüzdanını kullanarak tamamladığında yüzde 8’e kadar da bonustan faydalanıyor olacak.

Razer Gold; Clash of Clans, Clash Royale, Brawl Stars ve Hay Day ile Supercell oyunları için oyun içi para birimi sunan ilk üçüncü taraf ödeme sağlayıcısı ve çevrimiçi mağazası. Supercell oyunları için para birimi yüklemeleri Razer Gold destekli; Güneydoğu Asya (SEA), Kuzey Asya, Güney Asya, Avrupa, Orta Doğu, Afrika (EMEA), Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avustralya ve Yeni Zelanda (ANZ) bölgelerinde mevcut. Ayrıca lansman promosyonu 18 Haziran 2023’te veya stoklarla bitene kadar devam edecek. Promosyon dönemi boyunca oyunseberler sınırlı sayıda üretilen Supercell ürün paketlerini kazanma şansına da sahip olacak.

PUBG MOBILE, İtalyan Motosiklet Markası Ducati ile Anlaştı

Görüntülenmeler:
27
İlgili Kategoriler
Mobil · Oyun Haberleri · PC
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com