Kategoriler

REHBER: Şu Anda Alabileceğiniz En İyi 10 Akıllı Telefon

Akıllı telefonlar hayatımızın en önemli parçası diyebiliriz şu anda. Eğlencemize, hüznümüze, sosyalleşmemize, yerimizi/yönümüzü bulmamıza, iletişim kurmamıza ve daha nicesine ortak oluyor bu cihazlar. Elbette bunları tabletlerimizle de, bilgisayarlarımızla da yapabiliyoruz; ancak en çok bizlerle olan ve yanımızdan bir dakika ayrılmayan cihazlar telefonlarımız.

O nedenle bu hafta böyle ufak bir rehbere yer verelim dedik. Hepsini inceleme şansımız olmasa da, detaylı şekilde araştırdıktan sonra çeşitli markaların çeşitli modellerine yer verdik. Bu modeller, şu anda dışarı çıkıp herhangi bir mağazadan alabileceğiniz modeller. Belki de çoğunuz kullanıyorsunuz bile şimdiden. Olsun, en azından fikir olması açısından sizler de okuyabilirsiniz bu rehberimizi. Bu sıralar üst seviye bir akıllı telefon almayı düşünen varsa asıl onlar rehberimize göz atabilir; belki bir sonraki telefonlarını bulabilirler.

O zaman buyrun efendim listemize. 2014 Kasım ayında alabileceğiniz en iyi 10 akıllı telefonu ilerleyen listemizde görebilirsiniz. Şunu da belirteyim, bu bir karşılaştırmalı liste falan değil; o nedenle sıralamanın herhangi bir önemi yok. Herhangi bir yanlış anlaşılmaya mahal vermeyelim.

Yeni gelen modellerle birlikte listenin güncelleneceğini belirtip sizleri içeri davet edelim. Havalar soğuk, fazla üşümeyin! (:

fragtist-lumia-1520-2

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com