Kategoriler

Sabrınızın Sınırlarını Zorlayacak: Spider Square

Beceri oyunlarında usta olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Sizi şöyle alalım! Spider Square

Beceri oyunlarında usta olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Sizi şöyle alalım!

Bird Climb gibi hafızalara yer edinmiş bir oyunun da yapımcısı olan BoomBit Inc. tarafından geliştirilen ve yayımlanan oyunumuz beceri odaklı bir mobil platform oyunu. Müthiş bir sabır ve kararlılık isteyen oyunumuzda iki farklı seviye mevcut; normal ve kolay mod. Normal mod, sabrın sınırlarını zorlayan ve sinir krizlerine sokan zorluk seviyesini, kolay mod ise çok sabrı olmayan ama yine de oynamak isteyenler için geliştirilmiş zorluk seviyesini içermekte. Zamanlama ve hız faktörlerinin çok önemli olduğu bu oyunda tema, sürekli hızlanan iki boyutlu platformda tavana bir tür ağ atarak -tabii ki engellere takılmadan- en yüksek skorları elde etmek. Bunları yaparken “yapsak da olur yapmasak da” dediğimiz türden bir görevimiz daha var; Elmas toplamak!

Elmaslar, oyunun içerisinde barındırdığı çeşitli karakterlerin kilidini açmamızı ve onları oyun içerisinde kullanılabilir kılmamızı sağlıyor. Bir diğer bonusu ise kaldığımız yerden başlayabilmemiz. Örneğin çok güzel bir skor elde ettik ama istemeden de olsa karakterimiz duvara toslayıp patladı! İşte burada sistem bize iki farklı seçenek sunuyor ve 10 elmas karşılığında ya da reklam videosu izleyerek kaldığımız yerden devam edebiliyoruz. Elmasları oyun esnasında toplayarak, Twitter veya Facebook sayfalarını beğenerek, reklam videolarını izleyerek ya da dükkân aracılığıyla satın alarak kullanabiliriz.

“Ben böyle oyunlarda çok iyiyimdir, kimse elime su dökemez! ” gibi bir iddianız varsa, size bir sürprizi daha var uygulamanın; Meydan okumak! Oyun sıralı bir şekilde çoklu oyuncu desteği de sunuyor. Böylelikle ister arkadaşlarınızla, isterseniz de dünya üzerinde bu oyunu oynayan onlarca farklı insanla mücadele edebilirsiniz. Ayrıca oyun yerel çoklu oyuncu desteği de sunuyor. Eğer bir Apple TV sahibiyseniz aynı ekranda 8 kişiye kadar artabilen oyuncu kapasitesiyle aile içinde eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Bunlarla birlikte oyunumuz;

Replay Kit: Oyununuzu kaydedip paylaşabilmenizi sağlar.

3D TOUCH: Apple 6S’den sonraki iOS cihazları için çoklu oyuncu moduna hızlı erişim sağlar.

iCLOUD SYNC: Oyununuzu kaydedip başka bir iOS işletim sistemli cihazınızda devam edebilmenizi sağlar.

gibi ek özellikler içeriyor. Ayrıca yapılan duyurulara göre pek yakında Android TV ve gamepad desteği gelecek olan oyunumuz, ücretsiz ve yaklaşık 110 MB gibi küçük bir boyutu olmasıyla mobil oyun severlere pek cazip geliyor. Uygulamayı deneyip sabrını zorlamak isteyenler için;

iOS link

Google Play link

Windows Mobile link

Unutmadan, aşağıda bir de tanıtım videosu mevcut. Şimdiden iyi oyunlar!

 

Görüntülenmeler:
5
İlgili Kategoriler
Mobil · Mobil İnceleme · Oyun ve Uygulama
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com