Kategoriler

Samsung Galaxy M31 İncelemesi

Samsung Galaxy M31

Samsung Galaxy M serisi, güncel donanıma sahip telefonları uygun fiyatlarla sunduğu için son yıllarda çok popüler oldular. Önce; Galaxy M30 ve ardından gelen Galaxy M30s, şirketin bu segmentteki konumunu güçlendirmeye yardımcı oldu. Bu videoda ise Galaxy M30 ailesinin en yeni üyesi Galaxy M31’i yakından inceleyeceğiz.  

YouTube kanalımızı takip etmeyi unutmayın!

Galaxy M31’de Samsung, özellikle arka kamera diziliminde dikkat çekici yeniliklere gitmiş gibi görünüyor. Önce ki modelde yer alan 48MP ana kameranın yerini bu defa 64MP çözünürlüğünde bir sensöre bırakmış durumda. Fakat radikal değişimler yalnızca ana kamerayla sınırlı kalmamış ve arka da ki üçlü kamera dizilimine 4. bir  üye olarak; makro sensörü eklenmiş. 16MP çözünürlüğünde ki ön kamera ise 32MP sensörle değiştirilmiş. Yeni M31 son olarak en güncel Android 10 sürümü ile beraber gelirken, M30’la geri kalan özellikler bakımından birebir aynı diyebiliriz. 

Dolayısı ile eğer M30 kullanıcısı iseniz veya yeni modelden radikal değişimler bekliyorsanız M31 ne yazık ki bu konuda çokta merak uyandırmayacaktır. Fakat yakın zamana kadar bir Samsung orta segment telefon satın almak istiyor ve tercih de bulunmakta zorluk çekiyorsanız M31’e yakından bakmanızda yarar var.

Galaxy M31 son derece basit bir kutuyla beraber geliyor. İçerikte cihaz haricinde yalnızca 15 W hızlı şarj yapabilen adaptör ve USB tip C kablosu yer alıyor. Bize gelen telefon siyah olduğu için adaptör ve kablosu da siyah renkte. Bunun haricinde ne yazık ki kulaklık veya telefon kılıfı gibi ek bileşenlere yer verilmemiş.

PUBG Corporation 2020 eSpor Değişikliklerini Duyurdu

Görüntülenmeler:
10
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com