Kategoriler

Sinema Tutkunlarına Anker’den Nebula Cosmos Laser 4K

Nebula Cosmos Laser 4k

Yaşamı kolaylaştıran teknolojilere imza atmayı hedefleyen Anker, sinema tutkunları için dünyanın en kompakt lazer projeksiyon cihazı Anker Nebula Cosmos Laser 4K ‘yı sunuyor.

Anker’in Nebula serisinde yer alan Cosmos Laser 4K, IEA (Akıllı Ortam Adaptasyonu) teknolojisi sayesinde kolayca kurularak bulunduğu ortamı anında bir sinema salonuna dönüştürüyor. Kılavuz Çizgisiz Otomatik Ekran Hizalama özelliği yalnızca 3 saniyede görüntüyü herhangi bir kılavuz çizgisine gerek kalmadan hizalarken, Kusursuz Otomatik Odaklama özelliği ise görüntüyü hızlıca netleyerek dikkatinizin dağılmasını önlüyor.

30W gücündeki Hoparlörlerle Fısıltıları Bile Duyun

Gücünü lazerden alan 2400 Lümen parlaklık değeri ve Laser Forge Görüntü Motoru destekli zengin 4K görüntüleriyle fark yaratan Cosmos Laser 4K, ses konusunda da gücünü ortaya koyuyor. 30W gücündeki hoparlörler, film müziklerinin etkisini yoğunlaştırıyor, fısıltıların bile etkisini arttırıyor. AiFi teknolojisi ve Dolby Ses özellikleri ise sizi aksiyonun ortasına davet eden 3 boyutlu bir ses evreni oluşturuyor.

Mavi Işığa Karşı Göz Kalkanı

Ergonomik olarak tasarlanan taşıma kulbuyla her yere taşınabilen Cosmos Laser 4K, kutu içeriğinde bulunan 4K Akıllı TV ve medya oynatıcı kitiyle tek bir dokunuşla Netflix dahil 7000’in üzerinde uygulamada en sevdiğiniz dizileri, filmleri, belgeselleri izleyebilmenizi de imkan sunuyor. Göz kalkanı ise yansıtılan mavi ışık miktarını azaltarak gözlerinizi koruyor. Telefon, tablet ya da USB sürücünüze bağlanabilen bu üstün cihaz, böylece istediğiniz içeriği zahmetsizce ekrana aktarmanızı sağlıyor.

Anker, Son Teknoloji Ürünleriyle Tatili Evlerin Konforuna Taşıyor

Görüntülenmeler:
10
İlgili Kategoriler
Haber · Mobil
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com