Kategoriler

TCL’den Ara Tatil ve Bayram Öncesi Çocuklar İçin Güvenli Hediye

TCL MOVETIME MT42

TCL, eğitim ve öğretim yılının ikici ara tatil döneminde ve bayram öncesinde çocuğu için hediye arayanlara, TCL MOVETIME MT42 Akıllı Çocuk Saati‘ni sunuyor.

TCL MOVETIME MT42 akıllı çocuk saati, hem çocukları sevindiriyor, hem de konum takibi özelliği ile ebeveynlere gönül rahatlığı yaşatmayı amaçlıyor. 4.5G sesli ve video aramalar ile metin mesajları Nano SIM kartıyla kullanılabilen MOVETIME MT42 akıllı çocuk saati, ebeveynlerin çocuklarıyla anında iletişim kurabilmelerini sağlıyor. Ayrıca çocuklar, tek dokunuşla çalışan acil durum çağrı düğmesiyle acil durum için belirlenen kişilere herhangi bir gecikme olmadan anında ulaşabiliyor.

Ayrıca bu akıllı saat, çocukların her zaman nerede olduğunu gösteren gerçek zamanlı konum belirleme özelliğini de kullanıyor ve konum geçmişini kaydediyor. Güvenli bölge coğrafi sınırlaması sayesinde çocuklar ebeveynlerin belirlediği alanın dışına çıkmaları durumunda cihaz ebeveynlerin telefonlarına bir uyarı gönderiyor.

Üstelik TCL MOVETIME MT42 akıllı çocuk saatinde kullanımı çocuklar için daha ideal hale getirmek amacıyla 1,54″ ekranda görüntülenen özel Kids UI bulunuyor. Kullanımı kolay Kids UI, renkli duvar kâğıtları ile ana ekranların kişiselleştirilmesine de olanak tanıyor.

Kan Basıncı İzleme Özellikli İlk Akıllı Saat: HUAWEI WATCH D

Görüntülenmeler:
47
İlgili Kategoriler
Giyilebilir · Mobil
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com