Yasak Elma! | Huawei Mate 30 Pro İncelemesi Yasak Elma! | Huawei Mate 30 Pro İncelemesi

Yasak Elma! | Huawei Mate 30 Pro İncelemesi

İncelemelerTelefonVideo 15 Haziran 2020 10:13 Burak Akmenek

Huawei Mate 30 Pro, gerçekten çok özel bir telefon. Yasak Elma! | Huawei Mate 30 Pro İncelemesi

En başından şunu belirtelim; eğer Google servislerine bağımlı ve özellikle de sıradan tabir edebileceğimiz kullanıcı tipine mensupsanız, Huwei Mate 30 Pro sizin için pek uygun olmayacaktır. Eğer Android ekosisteminin sıkı bir kullanıcısı ve akıllı telefonlara hendek atlattırmayı seviyorsanız eh siz standartlar üstü bir kullanıcısınız ve Huawei Mate 30 Pro’yu da pekala kullanmak isteyeceksiniz.

Zaten olayda burada aslında; Huawei Mate 30 Pro akıllı telefon dünyasının yasak meyvesi gibi oldu adeta. Google servisleri olmadan yapacaklarınızın kısıtlanacağını ve bir gün bir yerlerde bundan kaynaklı sıkıntılar çekebileceğinizi bildiğiniz halde, bu telefonu kullanmak istiyorsunuz. Çünkü gerek görüntüsü gerekse de barındırdığı donanım gücüyle Huawei Mate 30 Pro çok özel bir telefon.

FRAGTİST DEĞERLENDİRME

8 / 10Burak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.