Kategoriler

Telefonların kralı! | Huawei Mate 40 Pro Ön İncelemesi

Selamlar dostlar, bu videoda ofisimize geldiği gibi kutusunu açıp bir ön bakış atacağımız Huawei Mate 40 Pro’yu ağırlıyoruz.
Mate 40 Pro bir önceki selefinden çokta radikal farklarla birlikte gelmiyor. Fakat detaylarında saklı olan iyileştirmelerle onun da üstüne çıkmayı başarıyor ve bu yılın en güçlü telefonu olma ünvanını anlının akıyla elde etmiş oluyor.

Şelale tasarımı olarak isimlendirilen ultra kavisli Oled ekranıyla piyasanın en şık gözüken telefonlarından biri olan Mate 40 Pro’nun tabii ki ön plana çıktığı esas noktası 50MP çözünürlüğünde fotoğraflar çekebilen çok yönlü bir kamera modülüne sahip olması diyebiliriz.

Donanım tarafında da kendini geliştiren Huawei, piyasanın en güçlü çipsetlerinden birisi olan Kirin 990’ı revize edip, Kirin 9000 çipsetini ortaya çıkartmıştı. İşte bu çipsetin hünerlerini Mate 40 Pro ile birlikte artık görebileceğiz.

Neyse lafı çokta fazla uzatmadan sizleri telefonların yeni kralı olan Mate 40 Pro’nun kutu açılış ve ilk bakış videosuyla baş başa bırakıyoruz.

İyi seyirler!

 

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com