Kategoriler

Tentacles: Enter the Mind Video İncelemesi

Yalnızca Windows Phone ve Windows’ta bulunan bu oyun, Windows Phone’un en güzel oyunlarından biri olabilir ve bedava. Peki bu oyunu güzel yapan şey nedir?

İlk olarak şunu söylemeliyim: Tentacles: Enter the Mind, eğer oynadıysanız aklınıza hemen o mükemmel oyun Pyschonauts’u getirecek. Sadece konusuyla değil; grafikleriyle de bu oyun, ilginç bir şekilde Pyschonauts’u akıllara getiriyor. Peki olay nedir?

Oyunda, çılgın Dr. Phluff’ın aklına doğru bir yolculuk yapıyoruz. Karakterimiz, Lemmy isminde ahtapot benzeri bir yaratık ve ekranda dokunduğumuz yöne doğru ilerleyebiliyoruz. Oldukça kolay bir oynanışa sahip olan Enter the Mind’da yapmamız gereken, aklın farklı bölümlerinde ilerleyerek Dr. Phluff’ın beynini işgal eden düşmanların gözlerini toplamak ve onları etkisiz hâle getirmek.

Renkli grafikleri, başarılı animasyonları ve zevkli/uzun süreli oynanışıyla göz dolduran Tentacles: Enter the Mind’ı hemen şuradan indirebilirsiniz. Oyunda coin topladığımızı ve farklı power-up’larla karakterimizi güçlendirdiğimizi de belirtelim.

İyi seyirler!

Görüntülenmeler:
7
İlgili Kategoriler
Mobil · Oyun ve Uygulama · Video
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com