Kategoriler

World of Warships: Legends’ın Nisan Güncellemesi Duyuruldu

World of Warships: Legends

Wargaming, çok oyunculu deniz aksiyon oyunu World of Warships‘in Nisan güncellemesini yayınladı. World of Warships: Legends‘ın dördüncü yıldönümünde gelen güncellemede birçok yeni içerik bulunuyor.

World of Warships: Legends, dördüncü yılını özel bir Loyalty Reward paketini paylaşarak kutluyor. Bu ödüllerin değeri, oyuncuların oyunda kalma sürelerine göre artış gösterecek. Tecrübeli Legends oyuncuları, özel Tier IV muhrip gemisi olan Fransız Cyclone‘un kilidini açacak. Ayrıca sınırlı yıl dönümü görevini tamamlayarak ek ödüller elde edilebilecekler.

Golden Week yaklaşırken, 24 Nisan‘da Legends festivalinin bir parçası olarak özel bir içerik yelpazesi sunulacak. Legends sularına giriş yapan Koleksiyonlar, bu güncellemede devreye giriyor. Bu yeni serinin ilki, Japon Deniz Kuvvetleri Komutanları, gemiler ve uçakları içeren 12 kartlı Kaigun koleksiyonu olacak. Legends‘ta 3. Arena Sezonu da başlıyor. 20 Nisan‘da oyuncular, Tier VII-Legendary gemileri kullanarak Arms Race Modu‘nda savaşabilir.

World of Warships: Legends‘ın mobil versiyonu da güncellemelerden nasibini alıyor. Ana menü kullanıcı arabiriminde iyileştirmeler, dürbün görünümde yakınlaştırma için güncellemelerin yanı sıra oyuncular için yeni bir rehber oyuna getirildi.

World of Warships, bir ay boyunca heyecan verici bir fırsat daha sunuyor. PC oyuncuları 120 bin dolarlık ödül havuzundan paylarını alacak. 6 Nisan‘dan itibaren seçilen üç yeni başarının kilidi açan oyuncuların PayPal hesabına 20 dolar yatırılacak. Oyuncular, davet ettikleri yeni oyuncu üyelikleri ile de üye başına 10 dolar kazanacak.

Final Fantasy 16’dan Yeni Videolar Yayınlandı

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com