Kategoriler

Yukarıya Daha Yukarıya: Push the Arrow!

Boombit Inc. tarafından geliştirilen ve yayımlanan platform tabanlı beceri oyunu Push the Arrow’u sizler için inceledik. Detaylar burada!

Boombit Inc. tarafından geliştirilen ve yayımlanan platform tabanlı beceri oyunu Push the Arrow oldukça basit bir oynanış yapısına sahip. Oyunun genel mekaniğine baktığımızda içinde bir Arrow’u (ok) yönlendirerek, engellere çarpmadan ve okumuzu patlatmadan en yüksek skora ulaşmaya çalışıyoruz. Oyunumuzda, kolay ve normal olmak üzere iki farklı zorluk seçeneği mevcut. Kolay mod diğerine nazaran biraz daha engellerin azaltılmış halini, normal mod ise başımıza nelerin geleceğini bilmediğimiz oyun seyrini içermekte.

Bu tür yapımlarda görmeye alışkın olduğumuz gibi minimal görsellere ve şirin mi şirin seslere sahip olan oyunumuz, oldukça gelişmiş teknolojilere de sahip. Daha önce şurada incelediğimiz Spider Square’da olduğu gibi burada da Apple TV çoklu oyuncu uygulaması, Replay kit gibi desteklemeleri kullanan ekip, bu yapımlarında da malzemeden çalmadan güzel bir sistem ortaya koymuş.

Liderlik sıralaması sistemiyle gerek arkadaşlarınızla gerekse dünya çapında bu oyunu oynayan oyuncularla rekabete girebileceğiniz bu yapım ücretsiz olmasıyla da birçok oyuncuya cazip geliyor.

Biz oynadık, eğlendik, çokça da beğendik. Eğer sizler de oynamak isterseniz;

Apple Store linkine buradan ulaşabilirsiniz. Ancak size üzücü bir haberimiz var, oyun Android ve Windows Phone platformlarında henüz yer almıyor.

Şimdiden hepinize iyi oyunlar ve bol keyfi dakikalar diliyoruz. İttire ittire yüksek skorlar yapın!

Oyunu indirmeden önce nasıl oynandığını görmek isterseniz şöyle bir de video mevcut;

Görüntülenmeler:
0
İlgili Kategoriler
Mobil · Mobil İnceleme · Oyun ve Uygulama