Kategoriler

Valorant Kapalı Beta | Bizim de söyleyeceklerimiz var!

Valorant Kapalı Beta

Valorant ilk duyurulması ile kapalı beta sürecinin başlaması arasında çok kısa bir süre geçti. Biz da kapalı beta başlar başlamaz oyuna daldık ve incelemeye başladık. Tabi oyun kapalı beta aşamasında olduğu için sürekli olarak değişim içerisinde.

Özellikle kapalı beta ilk başlamasından bu yana bir süre bekleyerek sizlere en doğru şekilde oyunu yansıtmak istedik. Valorant mevcut durumunu incelemek için bu sefer yanımızda konuk olarak gamerrocko Şefik Akkoç var. Şefik ile Valorant, Overwatch, CS:GO ve hatta Rainbow Six: Siege arasındaki benzerlikleri ve farklılıkları tartıştık.

İyi seyirler. 

Bizi takip etmeyi unutmayın: https://www.youtube.com/channel/UCl4i…

Şu anda devam eden Kapalı Beta süreci hakkında;

Riot Games’in karakter tabanlı PC oyunu kapalı beta dönemi 7 nisan tarihi ile başladı. Riot Games Türkiye ekibi tarafından yerelleştirilerek tamamen Türkçe hale getirilen oyunun kapalı beta döneminde oyuncuları yeni bir şampiyon ve yeni bir harita bekliyor.

Tamamen ücretsiz olan Valorant’ın kapalı beta dönemine katılmak için de herhangi bir ücret ödemek gerekmiyor. Oyuncular Riot hesaplarını Twitch’e bağlayıp belirli yayıncıları izleyerek kapalı betada yer alma şansı yakalayabiliyor.

Aylardır yürütülen çalışmalarda şu ana kadar, 13.000 kelime oyun içi metin, 25.000 kelime oyun dışı metin ve 14.000 kelime seslendirme metni çevirisi gerçekleştirildi; saatlerce süren kalite kontrol testleri yapıldı ve bu sayılar her geçen gün artmaya devam ediyor.

Görüntülenmeler:
30
İlgili Kategoriler
Ön İnceleme · PC · Video
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com