Kategoriler

World of Tanks Konsol Sürümlerinin 3.1 Güncellemesinin Detayları

Wargaming, yaptığı bir açıklamayla World of Tanks PlayStation 4, Xbox One ve Xbox 360 sürümlerine toplu bir güncelleme geldiğini açıkladı.

Wargaming, yaptığı bir açıklamayla World of Tanks PlayStation 4, Xbox One ve Xbox 360 sürümlerine toplu bir güncelleme geldiğini açıkladı. 3.1 güncellemesi kapsamında üç platformun içerikleri arasında denge sağlanmasının yanı sıra bir süredir beklenen Fransız tank serisi de konsola çıkarma yapıyor. Yenilikler arasında iki haritanın (Steppes ve Erlenberg) farklı hava koşullarındaki (kum ve kar fırtınası) versiyonları bulunmakta. Ayrıca yeni gelen zincir görev serisi ile oyuncular 7. seviye AMX CDC kazanma şansı elde edecekler.

Oyunun PlayStation 4 sürümü, 44 tanktan ibaret ve son derece hızlı olmalarıyla ünlü Fransız tank ailesine ev sahipliği yapmaya başlayacak. Ayrıca hem Xbox hem PlayStation sürümleri, FCM 36, Renault R35, Somua S35, SARL 42, Renault G1, AMX 30 1er Prototype, ve AMX 30 B’den ibaret ilave bir Fransız tank serisine de kavuşuyor.

Tankçılar yeni 9. ve 10. Seviye araçlarına atlayıp palet izlerini Steppes haritasının kum fırtınasına tutulmuş versiyonunda veya Erlenberg haritasının karlar altında kalmış tepelerinde bırakabilirler. Çok bilindik bu iki haritanın yeni hava şartları içeren sürümleri, kullanıcılara daha zorlu ve heyecanlı bir oynanış vadediyor. Wargaming, genel olarak açık alanlardan oluşan Steppes haritasına alternatif olarak getirdiği kum fırtınası versiyonunda görüş mesafesini hayli düşürerek oynayana ıssız ve tekinsiz topraklarda ilerlediği hissini veren bir alan yaratmış. Erlenberg haritasının kar fırtınalı halinde ise orijinal versiyonda alandaki yıkıntıları birbirinden ayıran nehir donmuş vaziyette. Bu durum, oyunculara farklı taktikler ve yeni saldırı açıları oluşturmak için fırsat tanıyacak.

Görüntülenmeler:
45
İlgili etiketler:
· · · ·
İlgili Kategoriler
World of Tanks
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com