Kategoriler

World of Warcraft: Legion İncelemesi

Legion eklenti paketi uzun bir bekleyişin ardından geldi ve bizde vakit kaybetmeden hemen incelemesini yaptık.

Legion eklenti paketi uzun bir bekleyişin ardından geldi ve biz de vakit kaybetmeden hemen incelemesini yaptık. Burning Legion Azeroth’u ele geçirmek için tüm kuvveti ile saldırıyor. Çeşitli bölgelere yaptıkları saldırılara karşı en iyi savunmamızı yaptık ve onların tutunma noktası elde etmelerini engelledik. Tabi bu esnada boş durmadık ve Sargeras’ın Mezarındaki geçitin durdurulması için Broken Isles’a gidip Pillars of Creation adındaki artifactleri bulmamız gerektiğini öğrendik. Bu esnada hapishanelerinden çıkartılan Demon Hunter sınıfı ise yardımımıza geldi. Eğer yeni sınıf Demon Hunter neler yapabiliyor öğrenmek isterseniz rehber yazımızı okumayı unutmayın.

fragtist-wow-legion-dh-rehber-banner

fragtist-legion-meslek-rehber-broken-isles

Öncelikle Broken Isles 10000 yıl önceki War of The Ancients’dan beri kaybolduğu düşünülen bir kara parçası. 5 Farklı alt bölgeden oluşuyor. Stormheim, Highmountain, Val’sharah, Azsuna ve Suramar. Suramar haricinde diğer bölgelerden herhangi birini seçip oynamaya başlayabiliriz. Burada Legion ile eklenen scaling (ölçeklendirme) teknolojisi devreye giriyor. Bu özellik sayesinde artık tüm dünya sizinle beraber seviye atlıyor. Yani son bölge olan Suramar haricinde hangi bölgeye giderseniz gidin alabileceğiniz tecrübe puanı değişmeyecek. Bu durum iki amaca hizmet ediyor, birincisi tüm oyuncuları tek bir bölgeye sıkıştırmaktansa dört farklı bölge açarak daha iyi bir oynanış performansı sunmak. İkincisi eğer oynadığınız bölgenin görevlerinden hoşlanmadıysanız istediğiniz zaman başka bir bölgeye geçiş yapabilmek.

fragtist legion inceleme 1

Yeni bölgelerde bizi ne bekliyor. Azsuna’daki görevler bizi eski Night Elf medeniyetinde kalan yıkıntılar arasında çeşitli maceralara koşturacak. Bu esnada Nagalar, Mavi ejderhalar ve lanetlenmiş Night Elf hayaletleri ile karşılaşacağız. Val’sharah ise druid oynayanların oldukça seveceği bir bölge. Xavius adındaki satyr tekrar Emerald Corruption’ı kullanarak Azeroth’a karşı bir tehlike oluşturuyor. Tabi bu bizim de olaya dahil olmamız için yeterli bir sebep.

Highmountain denilince söyleyebileceğin tek bir şey var, Tauren her yer Tauren. Şaka bir yana gerçektende birden çok Tauren kabilesinin evi olan bu bölgede Highmountain Tauren’lerine kayıp bir artifact’i bulmalarında yardımcı olacağız. Stormheim ise Vrykul ırkına farklı bir bakış açısı getiriyor. Northrend’deki ırkdaşlarının aksine bu Vrykul’lar bize ilk gördükleri yerde saldırmıyor, aksine bizden yardım istiyorlar. Stormheim aynı zamanda Alliance ve Horde arasındaki savaşa tanık olduğumuz bir yer.

1 2 3

Görüntülenmeler:
163
İlgili Kategoriler
İncelemeler · Oyun İnceleme · PC
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com