Kategoriler

Asus Zenfone 4 Max’ı Tabancayla Vurduk!

Uzun süredir yapmak istediğimiz sıra dışı testimizde Asus Zenfone 4 Max’i günlük kullanımda başımıza gelebilecek olaylar üzerinden test ettik.

Uzun zamandır böyle bir test yapmak istiyorduk. Ama İnternetteki anlamsız telefon parçalama videolarından birisi olsun istemiyorduk.

O yüzden Asus Zenfone 4 Max‘i günlük kullanımda başımıza gelebilecek olaylar üzerinden test ettik. Masadan düşürdük, cebimizden düşürdük, omuz mesafesinden düşürdük, tuvalete düşürdük, 4. kattan düşürdük ve en son tabancayla ateş ettik!

Bu testlerin hepsinin günlük hayattaki karşılıklarını da videoda açıkladık.

5000 mAH piliyle, şarj etmeden, 2 günlük kullanıma izin veren Asus Zenfone Max, 13 MP‘lik arka kameralarıyla 120 derecelik geniş açı çekim yapılmasını da sağlıyor.

Pilin ve kameraların başına neler geldiğini de videomuzda görebilirsiniz 😀 Poligonunu kullanmamıza izin veren ve profesyonel tesisiyle videoya katkıda bulunan Poligon Club‘a ÇOK teşekkür ederiz. Poligon, bize önceden verilmiş bir söz olduğu için izin verdi. Lütfen benzer bir video için Poligon Club’ı aramayın 🙂

Ateşli silahların MUTLAKA yasaların belirlediği sınırlar içerisinde kullanılması taraftarıyız. Silahlar oyuncak değildir. Lütfen silah kullanımına özenmeyiniz. Hiç bir şey bir canlının hayatından daha önemli değildir.

Görüntülenmeler:
38
İlgili etiketler:
· · · · · ·
İlgili Kategoriler
İncelemeler · Video
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com