Battlefield 5 Neden Başarısız Oldu? | Battlefield 6 Gelecek mi? Battlefield 5 Neden Başarısız Oldu? | Battlefield 6 Gelecek mi?
Battlefield halihazırda oynadığım en iyi multiplayer oyun olduğu için gerek inceleme ürünlerinde test için gerekse de her yeri geldiğinde ondan bahsedip, görsel olarak onu... Battlefield 5 Neden Başarısız Oldu? | Battlefield 6 Gelecek mi?

Battlefield halihazırda oynadığım en iyi multiplayer oyun olduğu için gerek inceleme ürünlerinde test için gerekse de her yeri geldiğinde ondan bahsedip, görsel olarak onu kullanıyorum.
Fakat Battlefield’in şu sıralar ciddi manada popülaritesi kaybolmuş durumda ve bu durum takdir edersiniz ki benim gibi saatlerini bu oyuna vermiş oyuncuları oldukça üzüyor.
Çünkü vaktiyle herkesin deliler gibi oynadığı en popüler en iyi grafiklere sahip ve en iyi FPS türüne mensup oyun olan Battlefield’in zamanla kimsenin umursamadığı bir hale gelmiş olması, ayırılan zamanın boşa gitmesi gibi bir hissiyat yaratıyor.
Peki ben Battlefield ile serinin hangi oyunuyla tanıştım?
Hangi oyunu ne kadar saat oynadım ve bu oyunlar hakkında ki düşüncelerim neler?
Battlefield 5 neden başarısız oldu?
Ve Battlefield 6’dan gelen bilgiler ne durumda?
Genel olarak Battlefield hakkında sizinle sohbet ettiğim bu video da tüm bunların cevabını veriyorum.
İyi seyirler.Berat Berkan Topal

Midtown Madness ve Red Alert 2 ile başlayan bilgisayar macerasına heyecanından hiç bir şey kaybetmeden devam eden bir "teknoloji gurmesi".