Kategoriler

Call of Duty Black Ops Cold War İnceleme – Çekiliş de var kaçırmayın!

Yeni Call of Duty Black Ops Cold War’u almaya değer mi? Bu oyuna o kadar para verilir mi?

Bu videoyu seyredip beğenen, yorum yapan ve kanalımıza abone olanlar arasından bir şanslı kişiye 300 TL’lik MSI sırt çantası ve anahtarlığını hediye ediyoruz. Kazanan 1 hafta sonra yani 25 Kasım’da Instagram hesabımızdan açıklanacak.

Call of Duty denilince bizim ekipte tabii ki mevzu Burak Akmenek’ten soruluyor. Call of Duty Black Ops Cold War oynadı, anlattı.

Yeni Call of Duty Black Ops Cold War almaya değer mi, bu oyuna o kadar para verilir mi? Özellikle çok oyunculu modu ile yeni Black Ops Cold War aslında neyin peşinde? Ses ve görsel efektler Beta’da bizi pek tatmin etmemişti, peki tam sürümde bu değişmiş mi?

Sanki bu Cold War ile Modern Warfare arasında ortaklaşa bir işler çevirilecek gibi geliyor bize. İşte bütün soruların cevabı videomuzda. İyi seyirler!

Videoya ek bilgiler:
1- Cold War’da sniper tüfeklerinde ilk gelen tüfek olan Pellington 703 en iyisi. Oynadıkça açılan ve ikinci sniper tüfeğiniz olan LW3- Tundra’nın ateş etme aralıkları ÇOK geniş. Sırf bu yüzden ikinciyi mermiyi namluya sürme arasında düşmanınız sizi istediği gibi öldürebiliyor.

2- Multiplayer’a eskisi gibi prestij atabilme özelliği gelmiş ve mağazadaki bazı şeyleri sadece prestij anahtarlarıyla alabileceksiniz. Ama bunların ne olduğu şu anda belli değil. Level üst sınırı 55.pPrestij level üst sınırı ise 1000. Eminim ki buna ulaşmaya çalışacak bazı deliler olacaktır.

3- Tek kişilik senaryo için karakter yaratırken cinsiyetinizin yanısıra bazı karakter özellikleri de seçebiliyorsunuz. Bunlar oyununuzu kritik olarak etkilemiyor ama oyun tarzınıza göre ufak avantajlar sağlayabiliyor. O yüzden seçmeden önce mutlaka ne işe yaradıklarını okuyun.

4- Eskisi gibi bir amblem editörü yok. Yani kendi ambleminizi üretemiyorsunuz. Hazır olanlardan seçiyorsunuz.

00:00 – Start
00:10 – Duyuru & Açılış

00:52 – Single Player hakkındaki görüşlerimiz

04:25 – Zombies hakkındaki görüşlerimiz
05:28 – Multiplayer hakkındaki görüşlerimiz

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com