Dijital Oyunlar Zararlı mı? Yıllardır konuşulan bu konuya adam gibi bilimsel cevap veriyoruz. Dijital Oyunlar Zararlı mı? Yıllardır konuşulan bu konuya adam gibi bilimsel cevap veriyoruz.
İşte size aklı başında, bilimsel ve güvenilir cevaplar. Dijital oyunların yararını ve zararını açık açık konuştuk. Psikolog Özlem Tokgöz Özsoylar’la aynı zamanda pandemide evde... Dijital Oyunlar Zararlı mı? Yıllardır konuşulan bu konuya adam gibi bilimsel cevap veriyoruz.

İşte size aklı başında, bilimsel ve güvenilir cevaplar. Dijital oyunların yararını ve zararını açık açık konuştuk. Psikolog Özlem Tokgöz Özsoylar’la aynı zamanda pandemide evde kalan çocuklarla ilgili neler yapılabileceğini de araya sıkıştırıverdik 😀 Küçük çocuğunuz varsa bu video size de çok faydalı olacaktır.

Bu video tamamen tarafsız ve popüler değil, aklı başında bilgiler içerir.

02:28 Dijital Oyunlar zararlı mı?

03:18 Zararları

06:00 Ne yapılabilir?

06:25 Faydaları

07:40 Bu videoya da kedi giriyor

08:05 Bizim vardığımız sonuç

09:35 Bağımlılık nereden geliyor?

10:25 Bağımlılıktan nasıl kurtulursun?

11:30 Yaşlılara bile faydası var

13:11 Pandemi’de evde çocuklarla ne yapalım?

17:50 Toparlıyoruz

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.