Far Cry 5 İncelemesi | Bu İncelemeyi Seyretmeden Oyunu Almayın! Far Cry 5 İncelemesi | Bu İncelemeyi Seyretmeden Oyunu Almayın!
Far Cry 5, önceki oyunlara nazaran Ubisoft'un bir çok ders çıkarttığı bir oyun olmuş. Bu incelemeyi oyunu iyice sindirdikten sonra yapıyoruz. Çünkü oyunda ÇOK... Far Cry 5 İncelemesi | Bu İncelemeyi Seyretmeden Oyunu Almayın!

Bu incelemeyi oyunu iyice sindirdikten sonra yapıyoruz. Çünkü oyunda ÇOK fazla ayrıntı var. Daha sonra bir – iki videoyla daha ilerleyebiliriz. Balıkçılık kısmına hiç değinmedik mesela 😀

Far Cry 5, önceki oyunlara nazaran Ubisoft’un bir çok ders çıkarttığı bir oyun olmuş. Ama öyle bir yeri var ki oyunu topal ördek de yapmıyor değil.

Özetle, artısıyla eksisiyle Far Cry 5 incelememiz karşınızda. Ama bu bir son değil. Devamı gelecek 😀

Bu arada oyunun PC versiyonunu oynadığımı da belirtmeliyiz. Far Cry 5, harita editörüyle vb bir çok özelliğiyle kendinden daha çok söz ettirebilir. Ayrıca oyun içi para satış sistemi vb bir çok özellik var.Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.