Gerçek Siyah, Gerçek Renk | ASUS Vivobook Pro 14 OLED K3400PC Gerçek Siyah, Gerçek Renk | ASUS Vivobook Pro 14 OLED K3400PC
Bugün OLED teknolojisi iyi bir şekilde kullanan ASUS Vivobook Pro 14 OLED K3400PC inceleme konuğumuz. OLED teknolojisi her bir pixelin tek tek kontrol edilebiliyor.... Gerçek Siyah, Gerçek Renk | ASUS Vivobook Pro 14 OLED K3400PC

Bugün OLED teknolojisi iyi bir şekilde kullanan ASUS Vivobook Pro 14 OLED K3400PC inceleme konuğumuz. OLED teknolojisi her bir pixelin tek tek kontrol edilebiliyor. Hep birlikte yanıp sönen LED Teknolojisinin aksine OLED teknolojisinde ise her bir pixel kendi başına hareket ediyor ve tamamen sönerek gerçek siyah renginin elde edilmesini sağlıyor.

Bu noktada ASUS’un OLED teknolojisi tercih etmesinin birkaç kritik sebebi var. %100 DCI-P3 renk gamı desteği, içerik üreticileri için, oyun oynayanlar ve gündelik kullanım için çok kullanışlı. Aynı şekilde gözlerimize %70 oranında daha az zarar veriyor. DisplayHDR desteği ile siyahlar gerçek siyah 0.2 ms süper hızlı tepkiselliği var.

Fragtist Discord: https://discord.gg/hbeTvDDtJk

Arclight Rumble Oynamaya Değer mi?Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.