Kategoriler

Korkmak Ya da Korkmamak – Hide and Shriek // Misafir Çocuğu

Cadılar Bayramı konseptine ayak uydurmaya çalışan ve oldukça eğlenceli olan Hide and Shriek, Misafir Çocuğu video serimizin yeni konuğu oldu.

Arkadaşını en çok korkutan kazanır. Cadılar Bayramı konseptine ayak uydurmaya çalışan ve oldukça eğlenceli olan Hide and Shriek, Misafir Çocuğu video serimizin yeni konuğu oldu.

Funcom‘un geliştirdiği ve dağıtımcılığını yaptığı oyunda, arkadaşını en çok korkutan yani tuzakları en ustaca kullanan, oyunu kazanıyor. Mantık çok basit. İki kişilik oyunumuzda, kırmızı ve mavi olmak üzere iki taraf var. Amacımız 10 dakika içerisinde olabildiğince fazla orb’u masamıza götürmek. Tabii bu orb’ları taşırken, rakibimiz bizi görebiliyor.

Peki rakibimiz bizi nasıl göremeyecek? Normalde eğer orb taşımıyorsanız veya karakterinizi çok hızlı yönlendirmiyorsanız, rakibiniz sizi göremiyor. Eğer rakibinizi görürseniz yapacağınız şey çok basit, sinsice arkasından gitmek ve “spacebar” tuşuna basmak. Ardından olacakları izlemek gerçekten keyifli, hele ki arkadaşınızla yan yana oynuyorsanız. Korkutma kısmında kullandığımız çeşitli maskeleri değiştirip, daha ürkütücü hale getirebiliyoruz. Tuzak kısmı ise sürekli dolapları açmak, etrafı keşfetmek üzerine odaklı. Tabii çeşitli tuzak rünlerini ararken, rakibimizin tuzağına yakalanmak da olasılıklar arasında.

En iyisi sizi videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler.

 

Oyunu satın almak isteyenler burayı ziyaret edebilirler.

► Facebook: https://www.facebook.com/fragtistcom
► Twitter: https://twitter.com/Fragtist
► Google+: http://goo.gl/XncGVZ
► Twitch: http://www.twitch.tv/fragtist
► Youtube: https://www.youtube.com/user/Fragtist
► www.fragtist.com

Hide and Shriek İçin Oynanış Videosu Yayınlandı

 

Görüntülenmeler:
53
İlgili etiketler:
· · · ·
İlgili Kategoriler
İncelemeler · Oyun İnceleme · PC · Video
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com