Leoparın gücü adına! | MSI GL75 Leopard İncelemesi Leoparın gücü adına! | MSI GL75 Leopard İncelemesi
Sevgili dostlar bu hata test merkezimizin konuğu MSI’ın vahşi oyuncu dizüstü bilgisayarı ailesi Leopard ailesinden GL75 oluyor. Leopard GL75 paranın satın alabileceği en güçlü... Leoparın gücü adına! | MSI GL75 Leopard İncelemesi

Sevgili dostlar bu hata test merkezimizin konuğu MSI’ın vahşi oyuncu dizüstü bilgisayarı ailesi Leopard ailesinden GL75 oluyor. Leopard GL75 paranın satın alabileceği en güçlü mobil işlemcilerden birsine ev sahipliği yapmasıyla başlı başına dikkatleri üzerine çekerken, Nvidia’nın GTX 1660ti harici grafik çözümünü de barındırmasıyla gücüne güç katmayı başarıyor.
Öte yandan hem oyun oynayıp hem de bilgisayarı ile yüksek bellek miktarı gerektiren işlerle uğraşanları düşünerek 32GB boyutunda bir bellek kapasitesi konumlandırılan cihaz her açıdan ihtiyaçlarınızı karşılamak üzerine donatılmış gibi duruyor.
İsterseniz lafı daha fazla uzatmadan MSI’ın bu yırtıcı kedisinin neler yapabildiğine gelin birlikte daha yakından bakalım.
İyi seyirler!

 Berat Berkan Topal

Midtown Madness ve Red Alert 2 ile başlayan bilgisayar macerasına heyecanından hiç bir şey kaybetmeden devam eden bir "teknoloji gurmesi".