Miğfer Dibinde tam bir facia! | Battle for Middle-Earth Gameplay Bölüm 3 Miğfer Dibinde tam bir facia! | Battle for Middle-Earth Gameplay Bölüm 3
Yüzük savaşı tüm hızıyla sürüyor! Saruman’ın orduları Isengard’dan yola koyuldu, muhtemelen bir kaç hafta için de Isen nehrini geçip Rohan’a ulaşmış olurlar. Bu sırada... Miğfer Dibinde tam bir facia! | Battle for Middle-Earth Gameplay Bölüm 3

Yüzük savaşı tüm hızıyla sürüyor!
Saruman’ın orduları Isengard’dan yola koyuldu, muhtemelen bir kaç hafta için de Isen nehrini geçip Rohan’a ulaşmış olurlar.
Bu sırada biz de Eomer öncülüğünde ki Rohirrim ile Ak Büyücünün kontrolü altında ki Atcan yurtta hummalı bir temizliğe koyulduk.
Gandalf’ın Edoras’ta Theoden’i iyileştirdiği haberleri yayılırken, Kral Thoden büyük bir risk alarak, Saruman’ın devasa ordusunu efsanevi Miğfer Dibi kalesinde karşılamaya karar veriyor.
Ancak sorun şu ki, sürgüne gönderdiği yeğeni Eomer, güçlü Rohirrim ile kırsalda at koşarken, Kral Theoden bu savunmayı tek başına karşılayabilecek mi?
Gelin, 3. çağın bu en gazap dolu günlerini birlikte atlatalım!

İyi seyirler!Berat Berkan Topal

Midtown Madness ve Red Alert 2 ile başlayan bilgisayar macerasına heyecanından hiç bir şey kaybetmeden devam eden bir "teknoloji gurmesi".