MMOFPS Sevenlere Özel –  Warframe’e Geri Dönüş MMOFPS Sevenlere Özel –  Warframe’e Geri Dönüş
Bir arada bakıp bıraktığınız oyunlara geri döndüğünüz oldu mu? Bizim için Warframe böyle bir oyun oldu ve bizi şaşırttığı için sizlerle paylaşmak istedik. MMOFPS Sevenlere Özel –  Warframe’e Geri Dönüş

Bir arada bakıp bıraktığınız oyunlara geri döndüğünüz oldu mu? Bizim için Warframe böyle bir oyun oldu ve bizi şaşırttığı için sizlerle paylaşmak istedik.

Oyun, ilk çıktığında gerçekten eksikti. Öğrenmesi ve anlaşılması zor, dünyası karışık ve hızlı bir oyundu. Ancak üzerinden aylar geçtikten sonra oyuna geri dönüp baktığımızda gerçekten de çok yol aldığını fark ettik. Sanırız oyunun milyonlarca oyuncusu da aynı şeyi düşünüyor.

Öğrenmesi daha kolay bir oyun olmasına karşın hala oyunu size öğretmek bakımından çok başarısız. Ülkemizde oyunla ilgili yetersiz Türkçe içerik olduğunu da düşündüğünüzde ana chat’ten sora sora ya da arkadaşlarınıza danışa danışa ilerleyebiliyorsunuz. Çünkü oyun sizi ayrıntı manyağı yapıyor. Alışması zor dünyası ve grafik yapısı derken end game’e gelinceye kadar sizi zorlu bir yol bekliyor.

Tabii arkadaşlarınızla beraber oynuyorsanız, hızlı temposu ve karakter gelişimiyle sizi başına bağlayacağından emin olabilirsiniz. Eğer ilginizi çektiyse videomuza mutlaka göz atın. Bu oyunun tek rakibi Destiny ya da yakın zamanlarda çıkacak olan Ghost Recon: Wildlands olabilir.

► Facebook: https://www.facebook.com/fragtistcom
► Twitter: https://twitter.com/Fragtist
► Google+: http://goo.gl/XncGVZ
► Twitch: http://www.twitch.tv/fragtist
► Youtube: https://www.youtube.com/user/Fragtist

For Honor İncelemesi – Ubisoft’un Şövalye, Viking ve Samuray’ına Yakından Bakış!Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.