R6 Extraction Uzun Oynanış ve Düşüncelerimiz R6 Extraction Uzun Oynanış ve Düşüncelerimiz
Ubisoft’un tartışmalı oyunu Rainbow Six Extraction’ı uzun uzun oynadık ve sizler için uzun bir oynanış videosu hazırladık, hem oynuyor hem de yorumluyoruz! Burak, Sonat... R6 Extraction Uzun Oynanış ve Düşüncelerimiz

Ubisoft’un tartışmalı oyunu Rainbow Six Extraction’ı uzun uzun oynadık ve sizler için uzun bir oynanış videosu hazırladık, hem oynuyor hem de yorumluyoruz!

Burak, Sonat ve Serdar Rainbow Six Extraction oynayıp, San Francisco ve New York’ta yer alan iki haritada toplamda 6 görev tamamladılar Bu görevlerden göze çarpan anları, ve oyun hakkındaki görüşlerini de bir yandan yansıttılar. Extraction’da Rainbow operatörleri, Kuzey Amerika’ya yayılmış uzaylı Archaeon tehdidiyle mücadele etmek için REACT’e dahil oluyor ve bu görevler oyuncuları farklı harita ve alanlara bölünmüş yerlere gidiyorlar.

 

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.