Kategoriler

Divinity: Original Sin, Üretim Rehberi

Divinity: Original Sin, oyun içerisindeki eşyaları birleştirerek yüzlerce farklı şey üretebileceğiniz bir oyun. Fakat bunları deneyerek bulmak oldukça zor. O yüzden kaynak olarak Larian forumlarında bulunan bu başlığın girişini kısmen Türkçeleştirerek sizlere sunuyoruz.

Oyunun orijinal dili İngilizce olduğundan ve kısmen çevirdiğimizde metnin bütünlüğü bozulduğundan rehberi kısmen çevirmekten vazgeçtik. Eğer sorularınız olursa yorum kısmından sorunuz. Memnuniyetle cevaplarız.

Bir şeyler imal etmek için ne yapmalıyım?

Oyunda üretim tezgahları yok. Eğer bir tarif sizden seyyar mutfak yada demirci ocağı (anvil/forge) gibi bir şey istemiyorsa eşyaları birbirinin üstüne sürükleyip bırakarak üretim yapabilirsiniz. Demirci ocağı Cyseal’da terk edilmiş evin arkasında var. Ocağı da lejyonerlerin orada bulabilirsiniz.

Eşyaları nasıl ayırabilir veya birleştirebilirim?

SHIFT tuşuna basılı tutup çantanızda boş bir yere sürükleyerek ayırabilir veya birbirinin üstüne getirerek birleştirebilirsiniz.

Tarifleri nasıl açabilirim?

Tarifleri açmanıza gerek yok. Sadece bazı eşyaları üretmek için belli bir crafting veya blacksmithing seviyesine ulaşmanız gerekiyor.

İmdat, üretim yapamıyorum.

O zaman ya doğru eşyaları birleştirmiyorsunuz yada seviyeniz yeterli değildir. Seviyenizi yükselten bazı bilezikler ve kemerler size yardımcı olabilir.

Karakter seviyem veya üretim seviyem eşyaların kalitesini etkiliyormu?

Ürettiğiniz eşyalar karakter seviyenizle ve yetenek seviyenizle paralel. Genelde zarar verme veya savunma rakamlarını etkiliyor. Özellikle blacksmithing’de fark ediyor.

İndeks

İksirler
Malzemeler ve Diğerleri
Scroll ve yetenek kitapları
Silahlar
Zırhlar
Oklar
Büyüleme ekipmanları
Aksesuvarlar
Yiyecek ve İçecekler

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Görüntülenmeler:
377
İlgili Kategoriler
Dosya Konusu · Rehber
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com