Kategoriler

Çalışanların Konforunu Artırmayı Hedefleyen Klavye: Logitech Wave Keys

Logitech Wave Keys

Logitech Wave Keys, evdeki çalışma ortamını daha ergonomik hale getirmek isteyenler ve ofiste uzun süre masa başında çalışan kullanıcıların daha rahat çalışmasını sağlamak için tasarlandı.

Araştırma şirketi RationalStat‘ın yayınladığı pazar raporuna göre, her yaştan bireyin bilgisayar başında harcadığı zaman arttıkça, ergonomik ihtiyaçları da önümüzdeki yedi yılda yüzde 4,6’lık bir büyüme oranıyla artacak. Logitech’in yeni Kablosuz Ergonomik Klavyesi Wave Keys, kullanıcıların ihtiyaçlarına karşılık verecek ergonomiyi ve konforu hedefliyor. Dalgalı bir tasarıma sahip klavye, kullanıcılara gün boyu destek sağlayan yerleşi yastıklı avuç içi ve bilek desteği sunuyor.

Logitech Wave Keys Kablosuz Ergonomik Klavye hakkında açıklama yapan Logitech Türkiye Ülke Müdürü Sinem Erdoğmuş Yavuz, “Herkesin çalışma gününün sonunda kendini iyi hissetmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle ergonomik ve konforlu çalışma alanları tasarlamaya başladık. Wave Keys‘in merkezinde bilim ve teknoloji yatıyor, önde gelen ergonomi uzmanlarının onayı bulunuyor. Ürünlerimizin tasarımı sayesinde çalışanların kas gerginlikleri azalıyor, çalışma alanları sağlıklı hale geliyor.” dedi.

Dalgalı Tasarım

Wave Keys‘in dalgalı tasarımı, elleri, bilekleri ve ön kolları doğal bir yazma pozisyonuna getiriyor. Yerleşik yastıklı avuç içi ve bilek desteği gün boyunca rahatlık sağlamyı amaçlıyor. Kompakt oluşu ile birçok ev ve ofis masasına uyumlu klavye, Grafit ve Beyaz olmak üzere iki renk seçeneği ile çalışma alanlarına stil katıyor. Klavye, Bluetooth veya Logi BOLT alıcısı ile Mac, PC ve iPad gibi farklı işletim sistemindeki üç cihaza aynı anda bağlanabiliyor, tek bir tuş ile cihazlar arasında kolayca geçiş sağlıyor. Kullanıcılar, Logi Options+ Uygulaması sayesinde tuşlara ‘Rahatsız Etmeyin’ gibi kısayollar atayabiliyor, çalışma deneyimlerini kişiselleştirebiliyor. Böylece zamandan tasarruf sağlanıyor.

Kullanıcıların Yaşamlarını İyileştiren Ürün Deneyimi

Wave Keys, Lift Vertical Ergonomic Mouse ve çalışma alanlarının sağlığına yönelik tasarlanan diğer ürünlerle birlikte Logitech‘in ERGO Serisinin en son üyesi. Yeni klavye, Logitech’in ürün tasarımı ve deneyimlerine yönelik insan merkezli ve bilim odaklı yaklaşımını kanıtlıyor. Klavye, Logitech‘in Ergo Laboratuarı da dahil olmak üzere çeşitli kullanıcı testleriyle hazırlandı ve US Ergonomics tarafından onaylandı. Wave Keys, diğer Logitech ürünleri gibi karbon nötr sertifikasına sahip ve kağıt ambalajlar FSC sertifikalı ormanlardan ve diğer kontrollü kaynaklardan elde ediliyor. Eski kullanım sonucu ortaya çıkan plastiğe ikinci bir hayat vermek amacıyla, klavyenin Grafit rengi yüzde 61 ve beyaz rengi yüzde 46 oranında sertifikalı tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik içeriyor. Küresel lansmını 11 Ekim’de yapılan ürünün, önümüzdeki aylarda Türkiye’de satışa çıkması bekleniyor.

BBL Queens, Game Changers EMEA Series III’te Namağlup Şampiyon Oldu

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com