Kategoriler

Razer’dan Yeni Kulaklık: OPUS X

(Haber Bülteni)

Razer, kablosuz yaşam tarzı ses ürünleri ailesine, Aktif Gürültü Önleme (ANC) teknolojisi, Bluetooth 5.0, 60ms düşük gecikmeli Oyun Modu, ayarlanmış 40 mm sürücüler ve dahili mikrofon, modern, kulak üstü stiliyle baş döndürücü renklerin oluşturduğu yeni Opus X ile en son eklemesini duyurdu.

Razer Opus X; sürükleyici ve kesintisiz oyun, eğlence ya da iş için, modaya uygun bir kablosuz kulaklık olarak sunuluyor. Opus X; zengin, sürükleyici bir ses ortamı sunmak için ayarlanmış 40 mm sürücülerinden çıkan güçlü bas tonu ile canlı orta ve yüksek tonlarla oyunlara hayat veriyor. Müzik ve filmler için uygun olan Opus X’in ANC teknolojisi ile kullanıcılar istenmeyen çevre seslerini etkisiz hale getirebiliyor. Hızlı Dikkat Modu ile de anında çevre seslerini duyup kesintisiz, etkileyici sesin keyfini çıkarabilecekler.

Yerleşik iki mikrofona sahip Opus X, mobil aramalar, oyun içi iletişimler veya video konferanslar için kristal netliğinde ses vadediyor. Bluetooth 5.0 kullanan Opus X, ANC ile 30 saat (ANC olmadan 40 saat) uzunluğunda pil ömrü için düşük güç tüketimi bağlantısıyla daha geniş bir menzil ve kararlılığa sahip. Opus X, şık tasarımlı, rahatlık için üretilmiş ve Razer Yeşili, Merkür Beyazı ve Kuvars Pembesi olmak üzere üç farklı renk seçeneği sunuyor.

Razer Opus X Green sürümü, Razer.com ve RazerStores’te sınırlı bir süreye özel olacak. Ürünün fiyatı ise 99.99$/109.99€.

Görüntülenmeler:
27
İlgili Kategoriler
BlizzCon · Kulaklık
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com