Kategoriler

Oyun Sesinde Yeni Teknoloji: SteelSeries Sonar

SteelSeries Sonar

İlk global espor ekipman markası SteelSeries, yeni ses teknolojisi Sonar’ı piyasaya sundu. Oyun sesinde çığır açan Steelseries Sonar ile düşmanın konumunu siz onları görmeden çok önce belirleyebilen mükemmel ses teknolojisine kavuşacaksınız.

SteelSeries Sonar ile gerçek zamanlı ayak seslerini, bomba kurulumlarını her zamankinden daha net duymak için belirli oyun içi sesleri yükseltip azaltabilirsiniz. Tüm ses yelpazesi, her oyunda zafer için yeniden düzenlemek üzere sizin olacak.

Discord, Teamspeak, Steam Chat, Zoom, Teams, ChatMix ve Mixer uygulamaları ile birlikte çalışabilen Sonar, tüm ses detaylarını yöneterek rakipleri görme ihtiyacı olmadan oyun deneyimi esnasında erken tespit edilebilmesini sağlıyor. Oyununuz ve sohbet sesiniz arasındaki dengeyi sağlarken, farklı sesleri susturabilme lüksüne sahipsiniz. Oyun performansını arttırmak amacıyla sunulan SteelSeries Sonar ses teknolojisi, her marka ses cihazında ve Windows 10+ işlemci sistemi tüm cihazlarda ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Kişiselleştirilmiş Ses Ayarları için Parametrik EQ

Her biri profesyonel oyunculardan ve oyun geliştiricilerden gelen girdilerle SteelSeries’in ses mühendisleri tarafından özenle tasarlanmış bir ön ayarı tıklatarak Parametrik EQ‘ya geçiş yapın. SteelSeries Sonar’a entegre edilen Parametrik EQ, oyun içerisinde yer alan özel oyun içi seslerin yükseltilmesine veya azaltılmasına olanak sunarken, 7.1 Surround Sound özelliği ve özel ses algoritmaları sayesinde eşsiz bir ses deneyimine ulaşmanızı sağlıyor.

İster kendi özel ayarlarınız, isterseniz de Parametrik EQ içerisinde yer alan oyunlara özel hazır ses şablonları ile hızlıca aksiyona dalabilirsiniz. İlk kez, hem oyun hem de sohbet için ayrı ekolayzır efektleri ayarlayabilir, ardından karışık sesi gerçek zamanlı olarak kulaklığınıza gönderebilirsiniz. Ayrıca tüm kararlar oyuncunun elindeyken ve ekibinizle iletişim halindeyken bile kristal netliğinde iletişim için mikrofonunuzu optimize edebilir ve sormanıza bile gerek kalmadan ekip gürültüsünü azaltabilirsiniz.

Krafton, PUBG: BATTLEGROUNDS’A Klan Sistemi Ekledi

Görüntülenmeler:
7
İlgili Kategoriler
Diğer · E-Spor · Ekipman · Kulaklık
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com