Kategoriler

Oyuncular ve Yayıncılar için THX Onaylı Ses Monitörü: Razer Moray

Razer Moray

Razer, bugün ilk kulak içi monitörü (IEM) Razer Moray‘ı piyasaya sürerek oyun sesinde çıtayı yükseltti. Özünde oyuncuların ve maraton yayıncılarının benzersiz talepleri ile tasarlanan bu çığır açan IEM, tüm gün konforunu benzersiz ses kalitesiyle birleştirerek, uzun, yorulmadan oyun oynama ve yayın oturumlarında tamamen yeni bir paradigmanın zeminini hazırlıyor.

Razer’ın Donanım İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Alvin Cheung, “Moray’ın lansmanı Razer için heyecan verici yeni bir bölümü işaret ediyor” dedi. “Bu, yayıncılara yüksek tanımlı ses ve gün boyu rahatlık sunmak için tasarlanmış, oyun sesinde bir evrim. Razer Moray ile, tipik olarak kulak içi monitörlerle ilişkilendirilen olağanüstü ses kalitesini yalnızca yayıncılara değil, oyunculara da getiriyoruz. Bu ürünün gıpta ile bakılan küresel altın standart ses doğruluğu işareti olan THX Sertifikasını kazandığını duyurmaktan da gurur duyuyoruz.”

THX® Onaylı

Razer Moray, dünya çapında tanınan bir kalite, tutarlılık ve performans güvencesi olan THX® Sertifikasyonu sayesinde oyun ve yayınlarda ses deneyimini yeni zirvelere taşıyor. Önde gelen ses uzmanları tarafından test ve optimize edilen Moray, hem oyun hem de yayınlar için en yüksek ses standartlarını garanti eden net vokaller ve diyaloglar, bozulmayan bir deneyim ve üstün gürültü yalıtımı sunuyor. Bu sertifika, dinleyicilere Moray’ın kutudan çıkar çıkmaz sanatçının gerçek vizyonunu, sanatı, teknolojiyi ve gerçek dünya dinleme ortamlarının dinamiklerini harmanlayacağını garanti ediyor.

Hibrit Çift Sürücülü Akustik Tasarım

Moray; kristal netliğinde tizler için dengeli bir armatür sürücüsünü, derin ve zengin baslar için dinamik bir sürücüyle eşleştiren hibrit çift sürücülü akustik tasarıma sahip. Sonuç, yayıncıları hayranlarıyla saatlerce meşgul edecek olağanüstü ses kalitesi oluyor.

Ergonomik Tasarım

Razer‘ın ergonomik mükemmellik geleneğine uygun olarak Moray, uzun yayınlar sırasında rahatlığa öncelik veriyor. Düşük profilli, ergonomik şekli, geleneksel kulaklıkları önemli ölçüde geride bırakan rahat bir uyum sunarak kafa ve kulaklar üzerindeki baskıyı ortadan kaldırıp kesintisiz, yormayan bir yayın deneyimi sunuyor.

Üstün Pasif Gürültü İzolasyonu

Moray, bir IEM‘den daha fazlasıdır. O bir içerik oluşturma güç merkezidir. -36 dB’ye kadar gürültüyü bloke edebilen üstün pasif gürültü yalıtımı, dikkat dağıtıcı unsurları artık sorun olmaktan çıkarır. Yayıncılar, ilgi çekici içerik ve büyüleyici kitleler oluşturmaya odaklanmaya devam edebilir.

Örgülü Kulak Üstü Teller

OFC MMCX kabloları ve esnek bellek döngü tüpü ile donatılan Razer Moray, yerinde sabit duran ve engel olmayacak şekilde tasarlandı. Bu birinci sınıf örgülü kulak üstü kablolar, yayıncılar hayranları eğlendirirken kulak içi monitörlerin yerinde kalmasını sağlıyor.

Özel Kulak Uçları ve Taşıma Çantası

Üç farklı boyutta üç tip kulak ucu ile Moray, optimum konfor ve ses izolasyonunu garanti ediyor. Taşınabilir, su sıçramasına dayanıklı taşıma çantasına yerleştirildiğinde, her zaman, her yerden içerik oluşturmaya ve akış yapmaya hazır. Razer’ın Moray ile IEM arenasına attığı cesur adım, oyun ve yayınlardaki ses ortamında sismik bir değişimi temsil ediyor. Tam aralıklı ses için hibrit çift sürücülü akustik tasarımı, olağanüstü pasif gürültü izolasyonunu ve tüm gün yayın veya oyun için rakipsiz konforu bir araya getiren Moray, yayıncılık için kulak içi ses alanında yeni bir dev olarak duruyor.

Razer Moray, 129.99 dolar / 149.99 euroya Razer.com, Razer mağazaları ve yetkili satıcılarda satışa sunuldu.

F1 2023 İncelemesi

Görüntülenmeler:
62
İlgili etiketler:
· · · · · ·
İlgili Kategoriler
Ekipman · Kulaklık
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com