Kategoriler

Counter-Strike 2 Bu Yaz Çıkıyor, Sınırlı Testi de Başladı!

Counter-Strike 2 Limited Test

Valve, Counter-Strike 2‘yi ortaya çıkararak tüm e-spor dünyasını sarstı ve bazı şanslı oyuncular CS 2‘yi şimdi oynamaya başlayabilecek. Counter-Strike 2 Sınırlı Test, bu yaz oyunun tam olarak yayınlanmasından önce bir beta testi olacak.

Counter-Strike 2 Limited Test’ine Nasıl Katılabilirsiniz?

Counter-Strike 2 Limited Test‘i oynamaya hak kazanabilmeniz için, Valve resmi sunucularındaki son oynama süresi, güven faktörü ve Steam hesap durumu gibi faktörlere dayalı olarak kararlar veren Valve tarafından seçilmiş olmanız gerekiyor. Örneğin hesabınızda CS:GO‘dan herhangi bir türde VAC yasağı varsa, Counter-Strike 2 oynamaya da uygun olamayacaksınız.

Seçildiyseniz, CS:GO‘nun ana menüsünde bir bildirim alacaksınız. Davetiyeyi gördüğünüzde ‘ENROLL’ seçeneğini seçin ve Counter-Strike 2 indirmeye başlayın. İndirme tamamlandığında CS:GO‘yu başlatın ve Counter-Strike 2 Sınırlı Testini oynamak için ‘Limited Test‘ seçeneğini seçin. Oyunu indirdikten sonra yeniden çalışılmış haritalar, dinamik dumanlar ve sıfır tıklama oranlı sunucular gibi yeni Counter-Strike 2 özelliklerini deneyimleyebileceksiniz. Ancak, Sınırlı Test‘te yalnızca diğer insanlarla oynayacaksınız, dolayısıyla normal CS:GO oynamaya geri dönemeyeceksiniz.

Counter-Strike 2, CS:GO oyununa ücretsiz bir güncelleme olarak bu yaz sunulacak. Geliştiricilere göre Counter-Strike 2, Counter-Strike tarihindeki en büyük teknik sıçramayı içeriyor. Bu sayede gelecek yıllarda çıkacak yeni özellik ve güncellemeler için bir zemin sağlanmış olacak. Counter-Strike 2 ve ve sınırlı testi buradan inceleyebilirsiniz.

Valve’dan Oyunculara 2022 Steam Retrospektifi

Görüntülenmeler:
21
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com