Kategoriler

Epic Games Publishing İndirimi 2023 Başladı

Epic Games Publishing İndirimi 2023

Epic Games, ilk Epic Games Publishing İndirimi‘ni başlattı. Publishing İndirimi 2023 ile Epic Games Store kütüphanenizi dolduracak sayıda oyun sunuluyor.

Epic‘teki 2023 Publishing İndirimi, 4 Nisan Salı günü TSİ 18.00‘de sona erecek. Kampanyada indirime gidilen oyunlardan bazıları şöyle:

Touch Type Tale’de Yüzde 10 İndirim

Touch Type Tale, kullanılan yazım işlevi açısından özgün ve yakın zamanda çıkan bir gerçek zamanlı strateji oyunu. Oyuncular, kahraman olması beklenmeyen kahraman Paul’u yönetecek ve Ortaçağ’da geçen bu macerada “Banana” (“Muz”) gibi kelimeleri kullanarak düşman sürülerini alt edecek.

Alan Wake Remastered’da Yüzde 55 İndirim

Ödüllü Alan Wake’in bu yeniden yapımında psikolojik sorunlara sahip yazar Alan, eşi Alice’i bulmak için umutsuz bir yolculuğa çıkıyor. Kendisinin yazmış olduğu varsayılan korku hikâyesinin sayfalarını keşfeden Alan, Pasifik Kuzeybatısı’ndaki Bright Falls’ta cevaplar arıyor. Alan Wake Remastered, 4K görseller ve iki hikâye genişletmesi içeriyor.

PC Building Simulator 2’de Yüzde 15 İndirim

PC Building Simulator 2’de PC imparatorluğunu büyütme şansı oyuncuların ayağına geldi. Atölyeyi kurarken PC toplamayı, tamir etmeyi ve özelleştirmeyi öğrenin. PC Building Simulator 2, 40’tan fazla donanım markasından gerçekçi parçalar ile orijinal oyuna göre daha derin bir simülasyon deneyimi sunuyor.

RAILGRADE’de Yüzde 25 İndirim

Dünya dışı bir gezegende karmaşık demiryolları inşa et, kaynakları ve gücü hayati önem taşıyan endüstrilere yönlendir. Üretimi optimize etmek için artıları ve eksileri yönet, RAILGRADE’in çarpıcı görsellerinin keyfini çıkar. Daha fazla yol inşa et, daha fazla tren inşa et ve tüm gezegenin ekonomisini kurtar.

Going Medieval’da Yüzde 20 İndirim

Şu anda Erken Erişimde olan bu koloni kurma simülasyonunda kendi payına düşeni al ve çalkantılı bir Ortaçağ döneminde yaşam mücadelesi ver. Vahşi doğa tarafından geri alınan bir ülkede çok katlı bir kale inşa et, akınlara karşı savunma yap ve yaşamlarını çevrelerindeki dünya ile şekillendirirken köylülerinin mutlu olmasını sağla. Hayatı güzelleştiren şeylerden hayatı daha da güzelleştiren canlılara kadar her şeyi keşfet! Yakın zamanda gelen güncellemelerle oyuna daha çok mobilya seçeneği ve evcil hayvan eklendi.

TOHU’da Yüzde 50 İndirim

Tuhaf, muhteşem ve sevimli balık gezegenleri arasında geçen macera oyununu deneyimle. Güzel ortamları keşfet, karmaşık bulmacaları çöz ve gizemli bir küçük kız ile onun mekanik alter egosu Cubus hakkındaki gerçeği açığa çıkar. Bu sıra dışı macerayı kütüphanene ekle!

Mars Horizon’da Yüzde 67 İndirim

Pek çoğumuz Ay’a gitme görevi üstlenen bir uzay ajansının yönetmenin nasıl bir his olduğunu merak etmiştir. Şimdi Mars Horizon’da bunu deneyimleyebilirsin! Bir üs kur, roket inşa et ve tasarla, Güneş Sistemi’nde (bazen başarısız olacağın) görevler düzenle ve kendi Uzay Keşif tarihini yeniden yaz. Ajansın kalkışa geçtiğinde gözlerinde yıldızlar parlayacak ve ayakların yerden kesilecek!

Murder by Numbers’ta Yüzde 70 İndirim

Murder by Numbers; Kare Karalamaca, suç mahalli, robot yan karakterler ve üstüne 90’lar enerjisinin mükemmel bir karışımı. Honor Mizrahi, dedektiflik temalı ünlü bir TV dizisinde oynayan bir aktristir. Ancak patronu onu kovduktan birkaç dakika sonra ölünce kendini bir cinayet gizeminin başrolünde bulur. Bu gizemler aklına yatmıyor mu? Murder by Numbers’ta entrikayı çöz!

Good Company’de Yüzde 25 İndirim

Good Company, çığır açan bir teknoloji şirketi kurma konusunda derinlemesine bir yönetim simülasyonudur. Karmaşık üretim hatlarını bir araya getir, çalışan lojistiğini yönet ve bölgedeki en iyi şirket olmak için piyasada yüksek kaliteli ürünler sat! Üretim bandında başarılı ol ve idare eden bir şirket ile İYİ Şirket arasındaki gerçek farkı göster!

PC Building Simulator’da Yüzde 80 İndirim

Orijinal PC toplama oyunu. PC’lerdeki sorunları tanılamayı, tamir etmeyi ve PC toplamayı öğrenirken kendi bilgisayar tamir etme girişimini kur ve geliştir. Gerçek lisanslı parçalar ve kapsamlı donanım ile yazılım simülasyonları ile kendi eksiksiz PC’ni planlayabilir ve hayata getirebilirsin. PC Building Simulator için her şeyin başladığı noktayı deneyimleyin.

Epic Games Store 2022 Yılı Özetini Yayınladı

Görüntülenmeler:
33
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com