Kategoriler

Hyper Light Breaker’ın İlk Oynanış Fragmanı Paylaşıldı

Hyper Light Breaker

Hyper Light Drifter‘ın devam oyunu Hyper Light Breaker‘dan ilk oynanış görüntüleri geldi. Geliştirici Heart Machine, oyunun duyurulmasından yaklaşık bir yıl sonra beklenen oynanış fragmanını IGN üzerinden yayınladı.

Stüdyo, Hyper Light Breaker‘ın, 2016‘da çıkan ilk oyun Hyper Light Drifter‘dan farklı olacağına dair söz vermişti. Paylaşılan fragman bir bakıma, serinin 3D’ye geçmesiyle ne kadar değişeceğini göstererek bunu yineliyor. Hyper Light Drifter‘ın A Link to the Past gibi ilk Legend of Zelda oyunlarından yararlandığı gibi, devam oyunu Hyper Light Breaker da Breath of the Wild etkilerini bariz bir şekilde göstermekle birlikte Dark Souls ve Bayonetta 3 gibi PlatinumGames oyunlarını es geçmiyor.

Hyper Light‘ın ‘Overgrowth‘ olarak bilinen açık dünyası, karakterinizin emrindeki uçan kaykay ve planör sayesinde öne çıkacak. Fragman ayrıca, ‘sonsuz yüklemeler’ ve ‘sonsuz ölümler’ vaat ediyor. Başka bir deyişle, oyun boyunca bulduğunuz silahların tüm ayrıntılarını öğrenmeniz için sizi zorlayacak zorlu düşmanlar beklemelisiniz. Ayrıca isteğe bağlı co-op modunun görüntüleri de videoda yer aldı.

Heart Machine, fragmanla birlikte oyunun çıkış tarihi hakkında ipucu da verdi. Hyper Light Breaker, bu sonbaharda Steam‘de erken erişime açılacak.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Oyunu, 5 Gün Ücretsiz Olacak

Görüntülenmeler:
29
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com