Kategoriler

80’lerin Kıyamet Sonrası Pikselli Macerası Turbo Kid Nisan’da PC’lere Geliyor

80'lerin Kıyamet Sonrası Pikselli Macerası Turbo Kid Nisan'da PC'lere Geliyor

Kanada merkezli bağımsız Outerminds stüdyosu, oyuncuları 80’lere geri götürmeye hazırlanıyor hem de her anlamda! Turbo Kid ile kıyamet sonrası dünyada BMX arazi bisikletine binerek pikselli bir maceraya atılacaklar.

2015 yılından klasik süper kahraman filmine dayanan ve Metroidvania tarzı olan Turbo Kid, 10 Nisan 2024‘ten itibaren PC’ye çıkacak. 1997’nin retro-fütüristik 80’ler vizyonunda geçen oyunda oyuncular, manipülatif bir Vaiz ve sadık müritleriyle mücadele ederek sınırlı bir Wasteland kasabasını teokratik yönetimlerinden kurtarmaya çalışan çizgi roman aşığı kahramanımız Turbo Kid‘i canlandırıyor.

90’lı yılların kabus gibi bir görüntüsü olan Turbo Kid, insanlığın çöktüğü, suyun kıt olduğu, zalim savaş lordlarının çorak topraklarda kol gezdiği ve bisikletlerin kurtarıcı adaylarının atları olduğu bir dünyada geçiyor.

Turbo Kid Oyununun İçeriği

 • Pedalları Metale Çevirin: İnsan gücüyle çalışan ulaşım teknolojisinin zirvesini içeren ilk Metroidvania macerasında her zamankinden daha yoğun seviyelerde bisikletle ilerleyin: Arazi bisikleti!
 • Daha Fazla Kan: Piksel sanatı ve titizlikle hassas bez bebek fiziğiyle işlenmiş kova dolusu aşırı kan.
 • Turbo Beceriler = Turbo Heyecan: Klasik Metroidvania oyunları geleneğinden olan Turbo Kid, yolculuğunuzu tek hızlı bir BMX’ten daha akıcı hale getirmek için inanılmaz güçlendirmeler ve acımasız silahlar keşfetmenizi sağlar!
 • Yepyeni Bir Hikaye: Turbo Kid’in sonu ile yaklaşan Turbo Kid devam filmi arasında geçen ve Turbo Kid (2015), Summer of 84 (2018), We Are Zombies (2023) ve Wake Up (2023) filmlerinin arkasındaki beyin olan Anouk Whissell, François Simard ve Yoann-Karl Whissell ile orijinal filmin yapımcıları Anne-Marie Gélinas, Ant Timpson, Benoit Beaulieu ve Tim Riley’den oluşan yazar-yönetmen üçlüsü RKSS ile işbirliği içinde geliştirildi.
 • Kendi Yönteminizle Oynayın: Turbo Kid, çocuğun kendisi olarak oynamanıza veya filmdeki hayranların en sevdiği karakter olan ‘Apple’ olarak serbest bırakmanıza olanak tanır.
 • Hız İhtiyacını Hisset: Turbo Kid, akıcı ve müdahaleci olmayan bir anlatım tasarımıyla Hız Koşucuları için bir cennettir.
 • Çorak Toprakların Dünyalarında Ustalaşın: Sadece kahramanların keşfetmeye cesaret edebildiği beş genişleyen dünyada koşun, sürünün, zıplayın, asılı kalın ve bisiklet sürün!
 • Kendi Yolunuzu Seçin: Doğrusal olmayan anlatım Turbo Kid’i uygun gördüğünüz sırayla tamamlamanıza ve oyunun sonucunu değiştirecek kararlar almanıza olanak tanır.
 • Katil Ritimlerle Oyunu Yen: Olağanüstü elektronik grup ve filmin orijinal müziklerinin yaratıcısı efsanevi Le Matos’un yepyeni muhteşem müzikleri oyunda.
 • Gerçek Bir Sayfa Çevirici: Turbo Kid, özel bir oyun içi Çizgi Roman Kitabı içeriyor. Oyun boyunca tüm sayfaları toplayarak Jeik Dion tarafından çizilen yepyeni bir hikayeyi yeniden yaratın.
 • Makaradan Makaraya Hissedin: Turbo Kid oyun içi bir kaset çalar içeriyor. Oyunda yer alan inanılmaz parçaları toplayın ve oynarken hangi şarkıyı dinleyeceğinize karar verin.
 • Mini Oyunlar, Büyük Eğlence: Becerilerinizi keskinleştirmek ve bir sürü bonus kazanmak için birden fazla mini oyunda yeteneklerinizi test edin.

Turbo Kid‘in demosuna buradan ulaşabilir, tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

İtin, kopuğun pirisin! Skulls and Bones İncelemesi

 

Görüntülenmeler:
433
İlgili etiketler:
· · · ·
İlgili Kategoriler
Oyun Haberleri
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com